Figúrka Geralt (The Witcher Netflix)

69,99 €
52,99 €
Cena bez DPH: 44,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 448726

Figúrka Geralt (The Witcher Netflix) [3009-678]

Exkluzívna zberateľská figúrka Geralt zo sveta Witcher s bohatými detailami, zaručene nesmie chýbať vo Vašej zbierke! Nenechajte si ujsť príležitosť pridať si tento jedinečný zberateľský kúsok do Vašej zbierky!

geralt

 • O postave
  Geralt z Rivie bol legendárnym čarodejníkom zo Školy vlkov (School of the Wolf), ktorý pôsobil počas 13. storočia. Miloval čarodejnicu Yennefer, napriek ich búrlivému vzťahu ju považoval za lásku svojho života a stal sa Ciriným adoptívnym otcom. Ako dieťa bol podrobený nebezpečnému alchymistickému experimentu. Podarilo sa mu prežiť množstvo mutácií potrebných na vybudovanie silnejších schopností.

 • Silný mág
  Po preukázaní nezvyčajnej tolerancie bol Geralt vybraný do ďalších experimentálnych mutácií, ktoré mu poskytli podstatne väčšiu silu, rýchlosť, vytrvalosť, odolnosť, liečenie, zmysly, úplnú imunitu voči chorobám a konvenčným jedom a extrémnu odolnosť voči bolesti. To viedlo k tomu, že jeho vlasy zbeleli a dostali prezývku „Biely vlk“. Vďaka jeho skvelým úspechom v zaklínačských tréningoch a neskutočne silným schopnostiam sa stal nájomným lovcom príšer.

 • Originálna verzia
  Dark Horse spoločne so spoločnosťou Netflix s nadšením predstavuje figúrku Geralta tak, ako je zobrazený v druhej sérii seriálového Zaklínača založeného na rovnomennej knižnej sérii. Geralt oblečený vo svojom novom brnení teraz slúži ako dozorca princeznej Cirilly. Figúrka je vysoká cca 24 cm a dodáva sa v krabičke s okienkom. Skvelo spracovaná, ručne maľovaná PVC figúrka plná detailov určite poteší fanúšikov seriálu The Witcher (Zaklínač).
geralt-2

Rozmery

 • Výška cca 24 cm
 • Výška podstavca cca 3 cm