Flashing Lights: Police Fire EMS CZ PC DVD

29,99 €
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 460801
ExcaliburCZ titulky

Flashing Lights: Police Fire EMS CZ [PC DVD]

O hre

V tomto podmanivom simulátore pre jedného hráča či kooperáciu až 10 hráčov sa budete môcť pridať k polícii, hasičom či záchranárom a vyraziť na misie špecifické pre danú službu v otvorenom svete. Riešte zúfalé búračky áut, haste smrtonosné požiare a diagnostikujte závažné zranenia! Každé oddelenie má svoju vlastnú súpisku vozidiel a vybavenia, ktoré budete môcť v službe používať.


Kľúčové vlastnosti

 • Staňte sa policajtom!
  Polícia obvykle ako prvá reaguje na kriminálny prípad a je vybavená tými najrýchlejšími vozidlami a celým radom vybavenia na záchranu života. Jej úloha sa líši od vydávania pokút za parkovanie až po prenasledovanie nebezpečných podozrivých. V hre Flashing Lights budete robiť všetko, čo bude vo vašich silách, aby ste zabránili kriminalite a zastavili prebiehajúce zločiny.

 • Staňte sa hasičom!
  Boj so zúriacimi plameňmi a vyslobodzovanie uviaznutých civilistov zahŕňa odolné vybavenie vrátane rozpier, požiarnej hadice, hasiacich prístrojov a požiarneho vozidla. Avšak vaša rola medzi hasiči bude oveľa väčšia, pretože budete úzko spolupracovať so zdravotníkmi v poli, rýchlo rozrezávať nabúrané autá, aby sa záchranári mohli dostať k zranenému.

 • Staňte sa záchranárom!
  Ako špecialista na prvú pomoc bude vaša práca spočívať v udržiavaní civilistov nažive, liečení zranení, diagnóze a ďalších aktivitách. Medzi záchranné vybavenie, ktoré budete používať, patria lekárničky, nosidlá a ambulancie. Pomáhajte zraneným sami alebo s kamarátmi.

 • Hra pre viacerých hráčov
  Spojte sa s ostatnými hráčmi online a rozdeľte si tím medzi tri pohotovostné služby podľa ľubovôle. Jazdite po otvorenom svete v rôznych vozidlách na miesto, kde je vás potrebné, spolupracujte a pomáhajte civilistom počas nehôd alebo chytajte utekajúceho zločinca. Balenie hry obsahuje 2 kľúče na Steam, aby mohol používateľ hrať v online kooperácii s kamarátom. Naraz môže spolu hrať až 10 ľudí.


Balenie hry obsahuje:

 • DVD s hrou
 • Príručka
 • Plagát
 • 2 kľúče na Steam (pre multiplayer)

Trailer

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabing