Football Manager 2024 [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

35,99 €
31,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 474341
SEGA

Football Manager 2024 [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:


Úspech v modernej hre definujú tí, ktorí budujú, plánujú a dolaďujú každý aspekt svojho klubu.
Futbal je neúnavná cesta za dokonalosťou. Či už ste manažér, ktorý rád stavia od základov, alebo sa radšej ženie za okamžitou slávou, čaká vás dokonalá výzva.

O HRE

 • Taktizujte
  Vytvorte víťazný taktický prístup, ktorý zahŕňa moderné systémy a špičkové pozičné inovácie, aby ste dosiahli víťazstvá na ihrisku. Ovládnite prestupový trh pomocou nových spôsobov, ako formovať svoju stranu, aby ste vytvorili tím schopný dosiahnuť vaše ciele.

 • Zdokonaľujte sa!
  Zvýšte úroveň svojich hráčov na tréningovom poli, rozvíjajte mentalitu a tímovú prácu potrebnú na premenu súťažiacich na šampiónov. Pozrite sa, ako vaša taktická vízia ožíva počas zápasových dní, pričom každá hra je vylepšená výraznými zlepšeniami pohybu lopty a hráčov.

 • Buďte stratégom!
  Strategickejšie rozhodovanie od súperových opozičných manažérov a meniaci sa globálny systém znamená, že budete čeliť zložitejšiemu boju o talenty. Predveďte svoje zručnosti v oblasti budovania mužstva na našom doteraz najvychytenejšom prestupovom trhu.

 • Najlepší z najlepších!
  Vyťažte zo svojho tímu na ihrisku aj mimo neho maximum s radom nových individuálnych výkonnostných cieľov pre svojich hráčov, ktoré zahŕňajú góly, asistencie, čisté kontá a ďalšie.


Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách