VIANOCE na PlayGoSmart
×

Forspoken PS5

Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 431700
SquareEN dabing
 
Chceš ušetriť 6 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 23,99 €

Forspoken [PS5]

V neznámom svete, kde odolnosť a pravda budú testované, povstane hrdinka.


Forspoken sleduje cestu Freyi, mladej Newyorčanky transportovanej do krásnej a krutej krajiny Athia. Pri hľadaní cesty domov musí Frey využiť svoje novoobjavené magické schopnosti, aby mohla prechádzať rozľahlou krajinou a bojovať s príšernými tvormi. Záhadne prevezená z New Yorku sa Frey Holland ocitne uväznená v úchvatnej krajine Athia. Okolo jej paže sa nevysvetliteľne omotá magický, vnímavý náramok a Frey objaví schopnosť čarovať mocné kúzla a používať mágiu na prechádzanie rozľahlou krajinou Athie. Frey dá svojmu novému zlatému spoločníkovi prezývku „Cuff“ a vydá sa hľadať cestu domov.

Frey čoskoro zistí, že táto krásna krajina kedysi prekvitala za vlády dobromyseľných matriarchov, zvaných Tantas, až kým ničivá pohroma neúnavne skazila všetko, čoho sa dotkla. The Break premenil zvieratá na šelmy, ľudí na monštrá a bohaté krajiny na štyri nebezpečné ríše. V strede ich zničených domén teraz vládnu Tanty ako šialené a zlé čarodejnice.

Frey neovplyvnená Breakom a zúfalá po odpovediach, neochotne súhlasí s pomocou posledným zostávajúcim občanom Athie, ktorí v nej vidia svoju jedinú nádej. Freyina cesta cez túto zvláštnu a zradnú krajinu ju zavedie hlboko do srdca korupcie, kde musí bojovať s príšernými stvoreniami, konfrontovať mocné Tanty a odhaliť tajomstvá, ktoré zvnútra prebúdzajú niečo oveľa viac.

Kľúčové vlastnosti:
  • Odysea neochotného hrdinu – veď Frey na nezabudnuteľnú cestu pri hľadaní cesty domov po tom, čo bola záhadne prevezená do prastarej, fantastickej krajiny. Odhaľte tajomstvá Athie, keď Frey cestuje cez katastrofálny Break a objavuje, ako ovládať obrovskú silu.
  • Krásny a krutý otvorený svet – Preskúmajte rozľahlé ríše Athie, úžasnej krajiny s pozoruhodnými výhľadmi a stvoreniami z iného sveta, ktoré ožívajú vďaka úžasnej grafike a špičkovej technológii. Vydajte sa hlboko do skazených území, kde tajomná temnota poškvrňuje všetko, čoho sa dotkne.
  • Intuitívny, mágiou vylepšený parkour – zmenšujte steny, preklenite sa cez kaňony, skáčte zo závratných výšok a preháňajte sa rozľahlou krajinou. Freyine jedinečné schopnosti jej umožňujú plynule prechádzať otvoreným svetom s ľahkosťou.
  • Prispôsobiteľný arzenál kúziel – postavte sa skrúteným monštrám v magickom boji so širokou škálou mocných schopností, ktoré sa hodia pre rôzne herné štýly – od rýchleho a vzrušujúceho až po strategické a metodické.
Súvisiace produkty (1)


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách