Forza Horizon 5 CZ Xbox Series X|S

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
54,99 €
Cena bez DPH: 45,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 431650
MicrosoftCZ titulky
 
Chceš ušetriť 11 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 43,99 €

Forza Horizon 5 CZ [Xbox Series X|S]

Veďte dych vyrážajúce expedície naprieč živými a neustále sa vyvíjajúcimi krajinami Mexika s otvoreným svetom s neobmedzenou a zábavnou jazdou v stovkách najväčších automobilov na svete.

Rozmanitý otvorený svet

Pozrite sa na svet pozoruhodných kontrastov a krásy. Objavte živé púšte, svieže džungle, historické mestá, skryté ruiny, nedotknuté pláže, rozsiahle kaňony a týčiacu sa zasneženú sopku.

Dobrodružný otvorený svet

Ponorte sa do hlbokej kampane so stovkami výziev, ktoré vás odmenia za to, že sa venujete aktivitám, ktoré máte radi. Zoznámte sa s novými postavami a vyberte si výsledky ich misií Horizon Story.

Vyvíjajúci sa otvorený svet

Vychutnajte si úžasné poveternostné udalosti, ako sú búrky prachu a silné tropické búrky, pretože jedinečné a dynamické ročné obdobia Mexika menia svet každý deň. Vracajte sa aj naďalej kvôli novým udalostiam, výzvam, zbierkam, odmenám a novým oblastiam, ktoré musíte preskúmať. Žiadne dve sezóny nebudú nikdy rovnaké.

Spoločensky otvorený svet

Spojte sa s ostatnými hráčmi a vstupte do Horizon Arcade a pokračujte v sérii zábavných, náročných výziev, ktoré vás a vašich priateľov udržia v akcii a zabavia sa bez ponúk, načítania obrazoviek alebo lobby. Spoznajte nových priateľov v programe Horizon Open a Tours a podeľte sa o svoje výtvory s novým zdieľaním darov v komunite. (Na konzole sa vyžaduje Xbox Game Pass Ultimate alebo Xbox Live Gold, členstvo sa predáva samostatne.)

Toto je váš otvorený svet!

Vytvárajte svoje vlastné prejavy zábavy s novou výkonnou sadou herných nástrojov EventLab vrátane vlastných pretekov, výziev, kaskadérskych kúskov a úplne nových herných režimov. Prispôsobte si svoje autá viac spôsobmi než kedykoľvek predtým s novými možnosťami, ako je možnosť otvárania a zatvárania vrcholov kabrioletov, strmene brzdových doštičiek a ďalšie. Použite novú funkciu Gift Drops na zdieľanie svojich vlastných výtvorov s komunitou.

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabing

Recenzie na Forza Horizon 5 CZ

od marko baranayai 1 z 5tich hviezdičiek! 06.07.2022
Hru som kúpil vyžadovalo to prvú aktualizáciu na hranie hry a bolo to 21GB čo som sa čudoval že je dost malo a zrazu mi vypísalo error keďže hra má mať podľa mňa 100 gb ako som čítal takze neviem kde je chyba a na koho strane keďže v krabici som nemal ani manual takze PGS by sa mala napraviť a začnem toto riešiť
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
počet stránok:   1