Forza Horizon 5 CZ Xbox Series X|S

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
52,99 €
Cena bez DPH: 44,16 €
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 431650
Microsoftvhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchCZ titulky
 
Chceš ušetriť 10 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 42,99 €

Forza Horizon 5 CZ [Xbox Series X|S]

Darček - Tričko Core (Xbox) v cene 10,99 €
Kvalitné licencované tričko z kolekcie Xbox.
 • Prevedenie: pánske
 • Materiál: 100% bavlna
 • Rukávy: krátke
 • Farba: sivá
 • Veľkosť: L
 • Výrobca: Difuzed
 • Zobraziť celý popis darčeka

  Veďte dych vyrážajúce expedície naprieč živými a neustále sa vyvíjajúcimi krajinami Mexika s otvoreným svetom s neobmedzenou a zábavnou jazdou v stovkách najväčších automobilov na svete.

  Rozmanitý otvorený svet

  Pozrite sa na svet pozoruhodných kontrastov a krásy. Objavte živé púšte, svieže džungle, historické mestá, skryté ruiny, nedotknuté pláže, rozsiahle kaňony a týčiacu sa zasneženú sopku.

  Dobrodružný otvorený svet

  Ponorte sa do hlbokej kampane so stovkami výziev, ktoré vás odmenia za to, že sa venujete aktivitám, ktoré máte radi. Zoznámte sa s novými postavami a vyberte si výsledky ich misií Horizon Story.

  Vyvíjajúci sa otvorený svet

  Vychutnajte si úžasné poveternostné udalosti, ako sú búrky prachu a silné tropické búrky, pretože jedinečné a dynamické ročné obdobia Mexika menia svet každý deň. Vracajte sa aj naďalej kvôli novým udalostiam, výzvam, zbierkam, odmenám a novým oblastiam, ktoré musíte preskúmať. Žiadne dve sezóny nebudú nikdy rovnaké.

  Spoločensky otvorený svet

  Spojte sa s ostatnými hráčmi a vstupte do Horizon Arcade a pokračujte v sérii zábavných, náročných výziev, ktoré vás a vašich priateľov udržia v akcii a zabavia sa bez ponúk, načítania obrazoviek alebo lobby. Spoznajte nových priateľov v programe Horizon Open a Tours a podeľte sa o svoje výtvory s novým zdieľaním darov v komunite. (Na konzole sa vyžaduje Xbox Game Pass Ultimate alebo Xbox Live Gold, členstvo sa predáva samostatne.)

  Toto je váš otvorený svet!

  Vytvárajte svoje vlastné prejavy zábavy s novou výkonnou sadou herných nástrojov EventLab vrátane vlastných pretekov, výziev, kaskadérskych kúskov a úplne nových herných režimov. Prispôsobte si svoje autá viac spôsobmi než kedykoľvek predtým s novými možnosťami, ako je možnosť otvárania a zatvárania vrcholov kabrioletov, strmene brzdových doštičiek a ďalšie. Použite novú funkciu Gift Drops na zdieľanie svojich vlastných výtvorov s komunitou.

  TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabing

  Recenzie na Forza Horizon 5 CZ

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.