Gang Beasts Typ konzoly:

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Gang Beasts - PS4
29,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
 
Kód produktu: 404623
Skyboundnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokovanglická verzia

Gang Beasts [XBOX ONE]

Vitajte v Beef City.

Gang Beasts je vtipná multiplayerová party hra s želatíne podobnými postavami, sledom brutálnych bitkárskych bojov a absurdne nebezpečným prostredím. Hra sa nachádza v nepriateľských nepríjemných uliciach "meatropolis" v Beef City.

Upravte si vašu postavu a bojujte proti lokálnym a online nepriateľom v melee režime alebo bojujte s priateľmi proti gangom z Beef Ctiy v gang režime.

Gang Beasts je vyvíjaný firmou Boneloaf, malým nezávislým štúdiom, ktoré vytvára sériu experimentálnych multiplayer party hier.

  • Nechajte sa šokovať a prekvapiť výjavom aký je táto sprostá bojová hra s gangstermi, ktorí udierajú, kopú a hádžu ich nepriateľov do nešpecifikovanej nebezpečnej mašinérie, ohnivých spaľovacích jám a obrovitánskych industriálnych ventilátorov.
  • Sledujte s hrôzou a nadšením ako gangy ochabnutých "zverí" chytia, vytlačia, ťahajú a sotia ich nepriateľov z voľného lešenia, nestrážených ruských kôl a za jazdy idúcich nákladiakov.
  • Stále vám to nedochádza? Toto je jedna z najlepších príležitosti sa zabaviť s hocikým a hocikde v tejto bláznivej, absurdnej a úplne smiešnej hre.    Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby Xbox Live Gold!

    Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet!  • Recenzie na Gang Beasts

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.