Ghostbusters: The Video Game (Remastered) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Ghostbusters: The Video Game (Remastered) - XBOX ONEGhostbusters: The Video Game (Remastered) - NSW
29,99 €
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 401456
Solutionsvhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia

Ghostbusters: The Video Game (Remastered) [PS4]

Milovaná a kritikmi uznávaná hra Ghostbusters je späť a prerobená na moderné konzoly a PC!

Natiahnite na seba protónový oblek a znova sa pripojte ku krotiteľom duchov na dobrodružstve s hlasmi a podobou originálnej posádky počas vášho boja o záchranu New Yorku! Hra sa odohráva dva roky po filme Ghostbusters 2, hráči budú hrať v role rookieho, učňa, ktorý sa snaží dostať do Ghostbusters tímu. Ghostbusters je strieľačka z pohľadu tretej osoby, kde hráči používajú svoj protónový oblek na strieľanie laserových prúdov na boj s duchmi a následne ich zachytiť do zariadenia.

  • Hra predstavuje hlasy a filmovú podobu hercov Billa Murraya, Dana Aykroyd, Harolda Ramisa a Ernieho Hudsona v originálnom príbehu písanom originálnymi autormi - Danom Aykroydom a Haroldom Ramisom.
  • Zažite unikátne krotenie duchov a ich chytanie s vylepšovateľnými zbraňami vo vysoko zničiteľnom prostredí. Otestujte odvahu tímu v bojoch proti veľkých bossom.
  • Prejdite unikátnou dejovou líniou, bojujte a chytajte duchov - ako nových tak aj starých, ktorých už poznáte naprieč celým New Yorkom.

    Tento remake prichádza so 60FPS, 4K podporou, textúrami s vysokým rozlíšením, re-renderovanými prestrihmi a videami s vysokým rozlíšením, vylepšeným renderingom vlasovov, lepšími tieňmi a antialiasingom!


  • Recenzie na Ghostbusters: The Video Game (Remastered)

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.