Grand Theft Auto 5 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Grand Theft Auto 5 - PS4Grand Theft Auto 5 - PS5Grand Theft Auto 5 - Xbox Series X|SGrand Theft Auto 5 - XBOX ONEGrand Theft Auto 5 - PS3Grand Theft Auto 5 - XBOX 360
29,99 €
27,99 €
Cena bez DPH: 23,33 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 208666
RockstarEN dabing

Grand Theft Auto 5 [PC DVD]

Pozor, od roku 2020 už inštalácia z diskov nefunguje, stačí aktivovať priložený digitálny kľúč!
Kľúč je potrebné uplantiť v službe Rockstar Social Club podľa pokynov na uvedenej stránke.


Grand Theft Auto 5 je doteraz najväčší a najambicióznejší titul v sérii GTA. Prináša svet nebývalého rozsahu a detaily prekypujúce životom, od hôr po hlbiny oceánu.

Los Santos, rozľahlá, slnečná metropola, plná svojpomocných guru, vychádzajúcich hviezdičiek i blednúcich celebrít, ktorým kedysi závidel celý západný svet, sa snaží zostať nad vodou v čase ekonomickej neistoty a lacných reality šou. Uprostred celého toho zmätku zvažujú svoje vlastné šance na prežitie a úspech traja veľmi odlišní kriminálnici. Franklin, bývalý gangster z ulice, teraz hľadá skutočné príležitosti a veľké peniaze. Michael, bývalý profesionálny trestanec, ktorého odchod do dôchodku je oveľa menej ružový, než v aký dúfal. A Trevor, násilný maniak ovládaný lacnými drogami. Výber možnosti sa zužuje a hlavní hrdinovia riskujú všetko v sérii odvážnych a nebezpečných lúpeží, ktoré môžu zmeniť ich život. • Najnovší diel v populárnej sérii Grand Theft Auto.
 • Vydajte sa do mesta Los Santos, rozprestierajúceho sa v dnešnej južnej Kalifornii.
 • Preskúmajte rozľahlé mestské prostredie, rovnako ako okolité kopce, prírodu a pláže.
 • Hromaďte viac a viac peňazí, akýmkoľvek spôsobom, v najambicióznejšej hre akú ste kedy hrali.
 • Užite si nový pohľad na slobodu otvoreného sveta, výpravu, na misiách založenú hrateľnosť a online multiplayerovú akciu.

  Pre aktiváciu kľúča potrebujete členstvo v službe Social Club a pripojenie k sieti internet! • Grand Theft Auto 5 - PC - PlayGoSmart : hodnotenie 4.8 z 5 na základe 169 hodnotení.
  93,5%
  zákazníkov odporúča
  Zobraziť recenzie
  5 star
  149 x
  4 star
  9 x
  3 star
  6 x
  2 star
  2 x
  1 star
  3 x
  4,8 / 5
  starstarstarstarstar
  Hodnotilo 169 zákazníkov
  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách