Gungrave G.O.R.E (Day One Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Gungrave G.O.R.E (Day One Edition) - PS4Gungrave G.O.R.E (Day One Edition) - PS5Gungrave G.O.R.E (Day One Edition) - Xbox Series X|S
49,99 €
9,99 €
Cena bez DPH: 8,33 €
 
Kód produktu: 453635
PrimeEN dabing

Gungrave G.O.R.E (Day One Edition) [PC DVD]

O hre

Pripravte sa na výpravnú výpravu naprieč juhovýchodnou Áziou a vykonajte svoju pomstu!

Gungrave G.O.R.E je štýlová akčná strieľačka z pohľadu tretej osoby od juhokórejského štúdia IGGYMOB, v ktorej prevezmete úlohu Gravea, pištoľníka vzkriesenia a odporného antihrdinu svojich snov, ktorý kosí tony nepriateľov v krvavom balete guliek.

V blízkej budúcnosti sa znovu objaví Seed, nebezpečná mimozemská droga a rozšíri sa po celom svete. Ste „Grave“, bývalý mafiánsky zabijak, zabitý, oživený a premenený na armádu jedného muža, Pištoľník vzkriesenia bez emócií, ale posadnutý ochranou vašej adoptívnej dcéry Miky.


Kľúčové vlastnosti

 • G.O.R.E
  Ako titulárny Gunslinger of Resurrection sa stanete odporným antihrdinom svojich snov, dokonalým strojom na zabíjanie, ktorý bez milosti brutálne brutálne zničí svojich nepriateľov. Skryť sa a ustúpiť nie je pre Gravea možnosť, vždy ide plnou parou vpred, najlepšie priamo cez svojich nepriateľov.

 • Štýl pre vašich nepriateľov s Gun Kata
  Štýlová streľba z tretej osoby sa stretáva s bojovými umeniami na blízko a vytvára plynule plynulú akciu, keď budete drviť svojich nepriateľov v krvavom balete guliek. Využite neobmedzené množstvo munície pre pištole Cerberus a svoju transformovateľnú EVO rakvu na uvoľnenie zničujúcich komb v snahe o maximálne poškodenie a štýl.

 • Zapojte sa do Vengeance
  Vychutnajte si divokú jazdu, epický a emocionálny príbeh o pomste, láske a lojalite s viac ako 12 hodinami hrania v príbehovom režime, pre fanúšikov Gungrave aj pre nováčikov.

 • Užite si Scenery
  Vydajte sa na epické dobrodružstvo naprieč juhovýchodnou Áziou, založenom na skutočných miestach s temným, futuristickým nádychom.

 • Bonus k Day One Edition: Death Ronin Grave a OD Grave
  Staňte sa Chmúrnym sekáčom a likvidujte nepriateľov štýlovo vďaka skinu Death Ronin Grave, ktorý navrhol Ikumi Nakamura. Chcete sa vrátiť do roku 2004 a predávkovať sa akciou zo starej školy? OD Grave vám to ponúkne a premení vaše dobrodružstvo na výlet do histórie.


Day One Edition obsahuje:

 • Death Ronin Grave
 • OD Grave

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách