Hori HOTAS Flight Control System & Mount pre PC

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
449,99 €
429,49 €
Cena bez DPH: 357,91 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
QUATRO - nákup na splátky
AKCIA: Využi teraz 0% úrok na splátky.
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
QUATRO splátky bez navýšenia na 10 mesiacov - AKCIA
Kód produktu: 468531
HORI

Hori HOTAS Flight Control System & Mount pre PC [HRPC0200]

V spolupráci so spoločnosťou Gaijin Entertainment, vývojárom hry War Thunder, s potešením vydala spoločnosť Hori nový letový riadiaci systém HORI HOTAS a držiak pre PC - vrátane bonusového DLC s tromi stíhacími lietadlami z limitovanej edície a ďalšími prvkami!

O produkte

 • Buďte letcom
  Vyberte si svoj preferovaný herný štýl vďaka špecializovanému oceľovému stolnému držiaku, ktorý vám umožní umiestniť ovládacie prvky autenticky ako v skutočnej stíhačke. Súčasťou sú robustné oceľové montážne konzoly, ktoré umožňujú prispôsobiť usporiadanie kokpitu a výšku komponentov. Umiestnením joysticku vpravo alebo pred seba môžete simulovať rôzne reálne usporiadania kokpitu.

 • Ovládajte ako profesionál
  Zažite autentickú simuláciu letu s viac ako 200 konfigurovateľnými ovládacími funkciami a funkciou dvojitého plynu s kormidlom, ktorá umožňuje nezávislé ovládanie dvojmotorových strojov. Dvojstupňová spúšť umožňuje hráčom ovládať dve samostatné zbrane jednou spúšťou. Napríklad čiastočným stlačením spustíte paľbu z guľometov a úplným stlačením vystrelíte rakety alebo inú zbraň.

 • Presný joystick
  Joystick využíva bezkontaktné senzory s Hallovým senzorom, ktoré umožňujú presné 16-bitové ovládanie a zároveň sú veľmi odolné. Pomocou bezplatnej sprievodnej aplikácie môžete upravovať mŕtve zóny, nastavenie citlivosti a ďalšie funkcie.

 • Prispôsobenie
  Joystick a plynovú páku je možné bezpečne pripevniť na stôl pomocou priložených študijných oceľových držiakov. Vďaka štyrom nastaviteľným výškovým úrovniam môžete ľahko prispôsobiť rozloženie a polohu podľa svojich preferencií. Pomocou sprievodnej aplikácie môžete nastaviť analógovú citlivosť, mapovanie tlačidiel, mŕtve zóny, jas LED ukazovatele a ďalšie funkcie. HORI HOTAS Flight Control System & Mount je špičkový simulačný systém riadenia letu, ktorý vás vynesie do oblakov!


Kľúčové vlastnosti

 • Obsahuje limitovanú edíciu War Thunder.
 • Presný joystick s dvojitou spúšťou a senzormi Hallovho javu.
 • Dvojitý plyn s nastaviteľným odporom je možné uzamknúť dohromady alebo oddeliť pre ovládanie dvojmotorových lietadiel.
 • Ovládajte všetky funkcie lietadla pomocou plne vybaveného ovládacieho panelu s kovovými prepínačmi.
 • Plne nastaviteľný oceľový stolný držiak pre pohlcujúcu simuláciu kokpitu.

Technická špecifikácia
Kompatibilita PC
Podporovaný OS Windows 11 / 10
Senzory Hallov senzor
Výrobca Hori

Obsah balenia:

 • Hori HOTAS Flight Control System & Mount pre PC
 • Montážne konzoly
 • Dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách