Horizon: Forbidden West CZ Typ konzoly:

+ Darček:Horizon: Forbidden West Sleeve v cene 4,99 €, Horizon: Forbidden West tričko v cene 9,99 €, Horizon: Forbidden West mikina GC v cene 9,99 €
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Horizon: Forbidden West CZ - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
69,99 €
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 434152
PlayStationnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovCZ titulkyJe možné spraviť upgrade hry na PlayStation 5
 
Chceš ušetriť 8 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 31,99 €

Horizon: Forbidden West CZ [PS4]

Darček - Horizon: Forbidden West Sleeve v cene 4,99 €
K objednávke dostanete od nás darček v podobe zberateľského sleeve na hru.

Vyskladajte si kompletnú zbierku sleevov. Aktuálne dostupné k týmto hrám.
Zobraziť celý popis darčeka
Darček - Horizon: Forbidden West tričko v cene 9,99 €
K objednávke dostanete od nás darček v podobe trička.

Štandardnú verziu hry pre PS4 môžete upgradovať na PS5 verziu.Pripoj sa k Aloy, ktorá sa vydáva do nádhernej, ale zároveň nebezpečnej pustiny Forbidden West, v ktorej sa skrýva tajuplná hrozba. Vráť sa do postapokalyptického sveta ďalekej budúcnosti hry Horizon a preskúmaj vzdialenej kraja, bojuj s väčšími a úchvatnějšími strojmi a zoznam sa s novými kmeňmi.

Krajina umiera. Roztrúsené zvyšky ľudstva pustošia divoké búrky a nezastaviteľné pohromy, zatiaľ čo sa okolo ich osád zakrádajú hrozné nové stroje. Život na Zemi smeruje k ďalšiemu vyhubeniu a nikto nevie prečo.

Teraz je na Aloy, aby odkryla tajomstvo ukryté za týmito hrozbami a obnovila poriadok a rovnováhu sveta. Počas svojej náročné výpravy sa bude musieť stretnúť so starými známymi, tvoriť aliancie so vzájomne bojujúcimi novými frakciami a odhaliť odkaz prastarej minulosti - a zároveň zostať vždy o krok vpredu pred zdanlivo neporaziteľným nepriateľom.

 • Odhodlaj sa vstúpiť do rozľahlého otvoreného sveta - Objav ďaleké kraja, nových nepriateľov, bohaté kultúry a pozoruhodné postavy.
 • Veľkolepá pustatina - Preskúmaj bujné lesy, prepadnuté mesta aj impozantné pohorie Ameriky ďalekej budúcnosti.
 • Postav sa novým nebezpečenstvám - Zapoj sa do strategických bitiek proti obrovským strojom i ľudským nepriateľom a využívaj zbrane, vybavenie a pasce vyrobené z nájdených dielov.
 • Odhaľ znepokojujúce tajomstvo - Odhaľ tajomstvo bezprostredného kolapsu Zeme a odomkni skrytú kapitolu dávnej minulosti ... ktorá Aloy raz a navždy zmení.

  Pokiaľ sa chystáte kúpiť alebo už vlastníte PS4 diskovú verziu hry, tak získate zdarma bez ďalších poplatkov aj PS5 digitálnu verziu hry. Majitelia PS4 diskovej verzie hry musia len vložiť disk do mechaniky PS5, následne môžu hru stiahnuť a hrať. Avšak Disk s PS4 verziou musí byť vždy v mechanike, keď bude chcieť hráč hrať PS5 digitálnu verziu. Majitelia PS4 diskovej verzie vlastniaci zároveň konzolu PS5 Digital Edition nemajú nárok na bezplatnú PS5 verziu hry.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingHU titulky

  Recenzie na Horizon: Forbidden West CZ

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.