House Flipper CZ (Pets Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA House Flipper CZ (Pets Edition) - NSW
35,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 463274
MergeCZ titulky

House Flipper CZ (Pets Edition) [PS4]

O hre

House Flipper – Pets Edition obsahuje základnú hru a DLC Pets, prinášajúce množstvo domácich maznáčikov aj množstvo ďalšieho obsahu.

House Flipper vám ponúka jedinečnú príležitosť premeniť sa na jednočlennú pracovnú čatu špecializujúcu sa na renovácie nehnuteľností. Kupujte, opravujte a prestavujte schátralé domy, aby ste im vdýchli nový život, a potom ich so ziskom predávajte! Nie je na čo čakať – zoberte palicu a začnite búrať múry! Zbavte sa sklenených črepov, odpadkov i zvyšného nábytku a pripravte dom na kompletnú premenu. Je len na vás, či splníte všetky požiadavky potenciálnych kupcov, alebo si radšej vytvoríte útulnú kanceláriu, z ktorej budete môcť ďalej rozvíjať svoje podnikanie.

Na prácu nie ste našťastie sami – po ruke vám je celá paleta vašich najvernejších nástrojov! S pomocou maliarskeho valčeka, čističa okien, štukatérskeho náčinia, mopu, búracej palice a samozrejme aj špičkového tabletu sa nebudete musieť obávať žiadnej rekonštrukcie. Ich používaním navyše získavate skúsenostné body, ktoré môžete následne využiť na vylepšovanie jednotlivých nástrojov alebo na zdokonaľovanie svojich schopností, čo vám vašu prácu ešte viac spríjemní.

S DLC Pets si potom môžete pre svoje renovácie nájsť dokonalého zvieracieho parťáka. Bude to Azor, Ťapka alebo snáď Bára? Je len na vás, ako sa bude váš adoptívny spoločník volať. Ujmite sa rozkošného zvieracieho maznáčika a spoločne sa pustite do renovácií domov v novej útulnej vidieckej oblasti plnej priateľských postáv!


Kľúčové vlastnosti

  • Zarobte si na svoju prvú nehnuteľnosť plnením pracovných zákaziek od miestnych obyvateľov – upratujte, maľujte steny, inštalujte vybavenie alebo im rovno zariaďte celé bývanie. Za nazbierané peniaze si potom kúpte vlastný dom.

  • Kupujte schátralé nehnuteľnosti, vdychujte im nový život, zariaďujte ich podľa priania potenciálnych kupcov a nakoniec ich so ziskom predávajte.

  • Nájdite vo svojej zrekonštruovanej nehnuteľnosti miesto pre niekoho výnimočného! S DLC Pets sa môžete starať o roztomilého zvieracieho spoločníka a prežívať s ním množstvo báječných okamihov.

  • DLC prináša 13 obľúbených psích a mačacích plemien a tiež ďalšie domáce zvieratá, ako sú králiky, korytnačky, papagáje alebo morčatá.

  • Ďalej v ňom nájdete viac ako 800 nových unikátnych predmetov a navyše aj 11 úplne nových vidieckych domov a pracovných zákaziek.

  • Bez ohľadu na to, či chcete vybudovať domov svojich snov, pomáhať ostatným s ich renováciami, stráviť príjemné chvíle v spoločnosti svojho zvieracieho maznáčika alebo jednoducho len rozbiť pár múrov, House Flipper je vám k službám!


Pets Edition obsahuje:

  • Hra House Flipper
  • DLC Pets

Trailer

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabing

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách