Hyrule Warriors: Age of Calamity Nintendo SWITCH

+ Darček: Hyrule Warriors: Age of Calamity pohľadnice v cene 9,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 412259
NintendoEN dabing
 
Chceš ušetriť 10 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 39,99 €

Hyrule Warriors: Age of Calamity [NSW]

Príbeh odohrávajúci sa 100 rokov pred The Legend of Zelda: Breath of the Wild ...

Cestujte do minulosti Hyrule a a bojujte proti zničeniu kráľovstva v Hyrule Warriors: Age of Calamity pre Nintendo Switch!

Príbeh odvíjajúci sa storočie pred udalosťami z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, kde osud Hyrule visí na vlásku. Zaveďte svoje jednotky na bojisko a bojujte proti vlade Calamity Ganon v konečnom boji o prežitie.

Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity kombinuje akčné hranie s nádhernou krajinou hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild a vytvára nový a vzrušujúci zazitok:

  • Známy svet…: Sledujte krajinu Hyrule z inej perspektívy, predtým ako zasiahol Calamity Ganon.
  • …so známymi tvárami: Ovládajte Linka, Zeldu a ostatných šampiónov Hyrule, ktorí stoja proti zlu usilujúcemu sa o úplné zničenie!
  • Rýchly boj: Využite silné zbrane a čarovné znaky, aby ste porazili armádu nepriateľov a postavili sa proti hrozivým príšerám.
  • Rozprávanie deja s hĺbkou: Zažite unikátny príbeh na bojisku s nahovorenými scénkami a pokúste sa zabrániť pohrome Great Calamity a zachrániť Hyrule!

    Vezmite si do boja kamaráta a na konzole Nintendo Switch zaútočte na Calamity Ganon spolu ako tím. Bojujte bok po boku, alebo sa rozdelte, aby ste pokryli väčšie územie, plňte ciele a porazťe sily temnoty!  • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
    EN dabingDE titulky