Immortals: Fenyx Rising CZ Typ konzoly:

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Immortals: Fenyx Rising CZ - PS4Immortals: Fenyx Rising CZ - PS5Immortals: Fenyx Rising CZ - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
32,99 €
Cena bez DPH: 27,49 €
Kód produktu: 411631
Ubisoftnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovCZ titulky
 
PRODUKT PONÚKAME AJ CEZ BAZÁR

Všetky takto ponúkané produkty sú 100% funkčné a odskúšané

• hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná

• obal bez poškodenia, médium bez škrabancov

• zmluvná záruka 12 mesiacov

• osobitný režim DPH (0% DPH)

POUŽITÝ TOVAR
Ušetríte 6 €
26,99 €
CENA S DPH
DOSTUPNOSŤ: eshop skladom

Immortals: Fenyx Rising CZ [NSW]

Osud sveta je v ohrození a vy ste pre gréckych bohov jedinou nádejou na záchranu.

Hrajte v roli Fenyxa, okrídleného poloboha a vydajte sa na cestu za záchranou gréckeho božstva pred temnou kliatbou. Bojujte s mytologickými príšerami, zdokonaľte svoje legendárne božské sily a porazte Typhona, najnebezpečnejšieho titana v gréckej mytológii v tomto epickom boji.

Immortals Fenyx Rising spája dynamické akcie, epické súboje a príbeh inšpirovaný gréckou mytológiou a prináša tak svieže a vtipné poňatie sveta akčných adventúr. Putujte slobodne po krásne štylizovanom svete a využívajte úchvatné dary od bohov, aby ste porazili nebojácne mýtické príšery. Zradné skúšky, heroické výkony a samotné podsvätie čakajú na vaše hrdinstvo. Zažite historický príbeh, bohov, príšery a staňte sa legendou, ktorou ste predurčený sa stať.

 • Využite darované sily bohov: Od bohov z Olympu ste dostali niekoľko darov - Daidalove krídla, Achillov meč, Odysseov luk a ďalšie, ako aj legendárnu silu, ktorá vám pomôže zvrátiť smerovanie boja. Použite všetky dary na porazenie mýtických stvorení, riešenie antických hlavolamov a objavujte otvorený svet.
 • Konfrontujte mýtických nepriateľov: Porazte legendárne príšery ako sú napríklad Kyklop, Medúza alebo Minotaurus a konfrontujte Achilla a ďalších skorumpovaných hrdinov. Zoberte ich na rýchly vzdušný súboj a využite proti nim darované sily a zbrane.
 • Objavujte čarovný svet: Putujte, šplhajte sa či leťte skrz 7 unikátnch regiónov inšpirovaných mytológiou. Regióny sú krásne vyrenderované a živé.
 • Zvládnite hrdinskú skúšku: Využite svoj dôvtip a špeciálne schopnosti na vyriešenie náročných hádaniek alebo sa zúčastnite strategického súboja proti bossom a zvýšte tak úroveň svojich síl a skúseností.
 • Vybudujte legendu: Prispôsobte si vzhľad svojej postavy a objavte nové brnenie a výbavu inšpirovanú gréckou mytológiou. Zbierajte materiál a vytvorte z neho mocné predmety alebo vylepšite svoje vybavenie a dosiahnite tak úspech na vašej osudovej ceste. • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingPL titulky

  Immortals: Fenyx Rising CZ : hodnotenie 5 z 5 na základe 2 hodnotení.

  Recenzie na Immortals: Fenyx Rising CZ

  od Patrik Kramárik 5 z 5tich hviezdičiek! 30.11.2020
  Zdravím, vidím že tu máte uvedené že bude obsahovať češtinu. Na oficialnom nintendo store o tom nie je ani zmienka. Ako to teda je? Češtinu bude mať iba fyzická verzia?
   
  od Andrej Štefánik 5 z 5tich hviezdičiek! 29.11.2020
  K hre sú zahrnuté už aj vsetky DLC?Ďakujem za odpoveď
  Zobrazujem 1 do 2 (z 2 príspevkov)
  počet stránok:   1