Injustice 2 (Legendary Edition) Typ konzoly:

Tento týždeň zakúpili 5 zákazníci
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Injustice 2 (Legendary Edition) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
22,99 €
Cena bez DPH: 19,16 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 381784
Warnernevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia

Injustice 2 (Legendary Edition) [PS4]

Injustice 2 je pokračovaním hitu bojových hier, v ktorom si tento krát môžete budovať ultimátne verzie obľúbených DC postáv. Hra predstavuje obrovský výber DC super hrdinov, ale aj zločincov, hráči majú možnosť vytvoriť si vlastné verzie DC postáv s unikátnou a mocnou výbavou, ktorú získavate počas hry. Navyše, máte možnosť si vybrať výzor a spôsob boja postáv naprieč všetkými hernými režimami. • V hre Injustice 2 si môžete užiť neskutočné súboje. Po každom súboji získavate výzbroj, za pomoci ktorej si vylepšujete a prispôsobujete výzor, bojový štýl, ale aj úroveň super hrdinov, či super zločincov zo sveta DC.
 • Máte možnosť si vybrať z obrovského množstva postáv, nájdete tu hrdinov ako Superman, Supergirl, Batman, The Flash, Aquaman, ale aj zločincov ako Atrocitus, Gorilla Grodd, či Deadshot.
 • Hra nadväzuje na príbeh, v ktorom sa Batman a jeho spojenci snažia navrátiť pokoj v spoločnosti, ale musia bojovať proti stúpencom Supermanovho režimu. Do tohto chaosu sa primieša aj nové nebezpečenstvo, ktoré ohrozuje existenciu planéty.  Injustice 2 Legendary Edition obsahuje:

 • 10 DLC postáv (Darkseid, Red Hood, Sub-Zero, Hellboy, Teenage Mutant Ninja Turtles, Starfire, Black Manta, Raiden, Atom a Enchantress)
 • 5 prémiových skinov z Ultimate Edition s unikátnym vzhľadom, hlasmi a dialógmi (Power Girl, John Stewart Green Lantern, Reverse-Flash, Grid a Black Lightning)
 • 11,000 herných kryštálov


 • Recenzie na Injustice 2 (Legendary Edition)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.