It Takes Two [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Cena s DPH
27,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 423445
Electronic

It Takes Two [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Vydajte sa na najbláznivejšie cestu svojho života v hre It Takes Two, dobrodrúžnej plošinovke vytvorenej výhradne pre kooperatívne hranie. Pozvite priateľa, aby sa k vám pripojil zadarmo prostredníctvom služby Friend 's Pass, a pustite sa do riešenia obrovskej škály rozmanitých a zaujímavých výziev. Hrajte za rozhádanú manželskú dvojicu Codyho a May, ktorá sa kúzlom premenila v bábiky. Spoločne sú uväznení vo fantastickom svete, v ktorom ich čaká veľa nepredvídateľných situácií. Ak ich majú zvládnuť, musia - hoci neochotne - začať spolupracovať a pokúsiť sa zachrániť svoj zničený vzťah. Osvojte si unikátne a prepojené vlastnosti postáv v každej novej úrovni. Pomôžte jeden druhému prekonať množstvo nečakaných prekážok a zábavných momentov. Nakopnite chlpaté chvosty gangsterských veveričiek, pilotujte pánske spodky, staňte sa dídžejmi v nočnom klube a prejdite čarovnú snehovú guľu na sánkach.. Prežite srdečný a veselý príbeh, v ktorom sa rozprávanie a hrateľnosť prelínajú v jedinečne metaforickom zážitku .. Hru It Takes Two vyvíja oceňované štúdio Hazelight, líder na poli kooperatívneho hrania. Čaká vás divoká a úžasná jazda, kde je isté len jedno: spoločne sme lepší.
  • Rýdza kooperatívna dokonalosť: Pozvite priateľa, aby sa s vami vám pripojil zadarmo prostredníctvom služby Friend 's Pass, a zažite vzrušujúce dobrodružstvo vytvorené čisto pre kooperáciu. Vyberte si, či chcete hrať u vás doma, alebo on-line na rozdelenej obrazovke, a čeľte neustále sa meniacim výzvam, v ktorých je spolupráca jedinou cestou vpred.
  • Nepredvídateľná hrateľnosť: V hre It Takes Two nikdy neviete, čo vás čaká ďalej, či už ide napríklad o rozbesnené vysávače, alebo galantný milostné Guru. Tešte sa na výzvy meniace podobu zavedených herných žánrov, nové schopnosti postáv v každej úrovni a metaforické zlúčenie hrateľnosti a rozprávanie, ktoré posúva hranice interaktívneho vyprávania.
  • Univerzálny príbeh o vzťahoch: Prežite dojemný a úprimný príbeh o výzvach spoločného spolužitia. Pomôžte Codymu a May naučiť sa prekonávať vzájomné rozdiely. Spoznajte rozdielnú skupinu podivných a roztomilých postáv. Spojte sily a vydajte sa na dobrodružstvo, ktoré oceníte - spoločne!


  • Buď ako prvý informovaný
    o našich novinkách