Jurassic World: Evolution 2 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Jurassic World: Evolution 2 - PC DVDJurassic World: Evolution 2 - PS4Jurassic World: Evolution 2 - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 431782
Frontieranglická verzia

Jurassic World: Evolution 2 [PS5]

Zažite nový svet v dlhoočakávanom pokračovaní Jurassic Park Evolution 2!

V novej hre si hráči vôbec prvý krát budujú svoje parky za hranicami súostrovia Muertes. Každá lokácia prináša hráčom nový terén a nové výzvy, s ktorými sa musia vysporiadať, pomocou detailných nástrojov a prepracovaných možností budovania.

Uprostred širokej palety nových biómov, vrátane hustých lesov a spálených púští, budete chrániť a starať sa o viac ako 75 prehistorických druhov, včítane úplne nových a žiadaných lietajúcich a morských plazov.

Tieto majestátne prehistorické tvory sa cítia živšie ako kedykoľvek predtým a ukazujú nové správanie pri vzájomných interakciách alebo v boji o nadvláldu.

Jurassic World Evolution 2 je odvážnou novou érou pre veľmi úspešnú sériu hier Jurassic World Evolution. Toto veľmi očakávané pokračovanie stavia na priekopníckej simulácii z roku 2018 a ponúka hráčom úplne novú kampaň, vrátane členov obsadenia z celej filmovej série Jurassic World.
Jurassic World: Evolution 2 : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.

Recenzie na Jurassic World: Evolution 2

od Marián Magoč 5 z 5tich hviezdičiek! 05.06.2022
Skvelé pokračovanie prvej časti. Aj keď musím povedať že ako strašne sa mi páčil prvý diel tomu svedčí vyše 200 hodín odohratých, kúpené všetky doplnky a DLC a zároveň aj platina z hry tak som ostal po odohratí sklamaný. Kampaň je zamaraná skôr pre nováčikov aj keď nevravím užil som si aj kampaň. Zaujímavé sú avšak až Chaos Theory kde máte možnosť zistiť čo by bolo ak by sa kľúčové veci vo filmoch nestali. V Chaos Theory vám odporúčam často si ukladať postup môže prísť tornádo alebo iná živelná pohroma a váš celý postup je k ničomu. Hoc som sklamaný z krátkej kampane tak hru hodnotím veľmi dobre je oproti jednotke slabšia ale vývojári stále majú veľa veci čo pridávať ????
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
počet stránok:   1