King’s Bounty 2 CZ (Day One Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA King’s Bounty 2 CZ (Day One Edition) - PC DVDKing’s Bounty 2 CZ (Day One Edition) - XBOX ONEKing’s Bounty 2 CZ (Day One Edition) - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
54,99 €
Cena bez DPH: 45,83 €
Kód produktu: 421942
1Cnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovCZ titulky

King’s Bounty 2 CZ (Day One Edition) [PS4]

King’s Bounty 2 prichádza s novým pohľadom na ocenenú fantasy sériu a ešte viacej rozširuje možnosti taktických ťahových bojov, aby hráčom poskytla ešte silnejší RPG zážitok, ktoré dávajú váhu každému ich rozhodnutiu, nech už ide o ťaženie do boja proti nemŕtvym hrôzam alebo budovaniu vzťahov s miestnymi obyvateľmi. Vychutnajte si bohatý svet, ktorý v sebe mieša prvky reality aj fantázie a ponúka podmanivé príbehy, nezabudnuteľne postavy ako aj množstvo morálnych dilém!

Vžite sa do role jedného z 3 hrdinov - z ktorých ma každý svoj unikátny príbeh - a vydajte sa detailne spracovanou a obsahom naplnenou krajinou na nelineárnom dobrodružstve v otvorenom svete. Počas dvoch rozdielnych fázach sa vydáte naprieč ríšou a z pohľadu tretej osoby budete podstupovať úlohy, skúmať divočinu a zoznamovať sa s ľuďmi, ktorých na svojich potulkách stretnete. Ak však príde ku konfliktu, zobrazenie sa zmení do taktického ťahového boja. V ten moment musíte premysleným využitím svojich jednotiek prebojovať ku víťazstvu.

V rozľahlej ríši Antara povstalo hrozné nebezpečenstvo. Jej kraj zaplavil mor, ktorý ničí pôdu aj všetkých čo ju obývajú. Utečenci z postihnutých regiónov prichádzajú do kráľovstva Nostria, kde kvôli tomu začína dochádzať jedlo aj ďalšie prostriedky. Kedysi živé bytosti, dnes morom pretvorené stvorenia blúdia krajinou a po svojich stopách zanechávajú len chaos a skazu. O prežitie bojuje aj samotná krajina, čo vašim rozhodnutiam dáva ešte väčšiu váhu. Aká bude budúcnosť Antary podľa vás?

 • Príbeh rozprávaný filmovými postupmi dáva hráčom priestor konať svojimi činmi miesto slovami. Podľa najlepších tradícii RPG budú hráči často konfrontovať s obtiažnymi morálnymi voľbami, ktoré majú ďalekosiahli dopad na osud celej ríše. Namiesto jednoduchých dialógových volieb však skutočná váha leží v jej konaní.
 • Bojisko, na ktorom hráči vstúpia do boja presne odpovedá charakteru kraja, na ktorom sa práve na mape sveta nachádzajú. To hráčom núti vziať v úvahu okolité prostredie ešte pred samotným začatím boja, len tak totiž dokážu minimalizovať straty, alebo si dokonca zaistiť bojovú výhodu.
 • Súčasťou bojov v King's Bounty 2 sú teraz realistické a rozsiahle bojiská. Na mapách sa nachádzajú rôznorodé prvky a prekážky, ktoré zaisťujú maximálnu taktickú rozmanitosť, od roklí a kopcov, a ďalších prvkov. Každý boj a bojisko tak teraz majú svoje vlastne taktické výhody a nevýhody.
 • King’s Bounty 2 hráčom ponúka výber z 3 postáv, z ktorých každá si prešla jedinečným príbehom. Putovaním naprieč ríšou sa ich príbehy postupne menia, keďže sa prikláňajú ku rozdielnym ideálom: sile, umeniu, poriadku a anarchii. Nie len že tieto voľby ovplyvňujú reakcie NPC, ale majú taktiež hmatateľný vplyv na okolitý svet.
 • Každé dobrodružstvo sa stáva z jedinečných jednotiek, z ktorých každá vládne vlastnou sadou schopností a vizuálny spracovaním. Namiesto bezmenných regrútov tak budú armády hráčov plniť ľudia, elfovia, trollovia a ďalšie stvorenia, ktorý po väčšine dobrodružstiev budú bojovať bok po boku a otužovať vzájomné vzťahy.
 • King’s Bounty 2 rozširuje sériu o mnoho nových taktických možností, ako je napríklad, výhľad, ktorý prehĺbi a obohatí bojové zážitky. Prekvapivé taktické udalosti v strede boja tak hráčov udrží neustále v strehu.
 • Ponorte sa do rozsiahleho fantasy sveta, ktorý v sebe majstrovsky spája obľúbené žánrové prvky s drsnou realitou. Strhujúce prostredie zúfalého sveta bojujúceho o prežitie vás nenechá vydýchnuť. • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabing

  Recenzie na King’s Bounty 2 CZ (Day One Edition)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.