Kirby and the Forgotten Land [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
39,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 445198
Nintendoanglická verzia

Kirby and the Forgotten Land [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Pridajte sa ku Kirbymu na nezabudnuteľnom dobrodužstve záhadným svetom v 3D platformovacej adventúre. Odplávajte na nové dobrodružstvo ako mocná guľa, Kirby. Skúmajte v 3D ako odhaľujete záhadný svet s opustenými budovami minulej civilizácie - ako napríklad obchodné centrum?!
Kopírujte schopnosti nepriateľov ako napríklad noví Drill a Ranger a používajte ich na útok, na preskúmavanie prostredia a zachráňte unesených Waddle Dees pred besnými Beast Pack spoločne so záhadným Elfilin.. Pridajte sa k špicatému partnerovi, Bandana Waddle Dee v režime kooperácie Podajte Joy-Con svojmu kamarátovi aby hral ako Bandana Waddle Dee s kopijou a pomáhajte si navzájom túlať sa a bojovať v tomto farebnom svete.
Zatiaľ čo sa Kirby môže vznášať a inhalovať nepriateľov, Bandana Waddle Dee sa môže roztočiť a bodať svojou kopijou. Objavte priateľstvo v tomto zabudnutom svete a zachráňte Waddle Dee! Vznášajte sa cez prekážky a prebojujte sa cez nepriateľov na ceste za cieľmi každej etapy ako špliechate, šťucháte, mrazíte a narážate pomocou Kirbyho kopírovacích schopností Každá tematická etapa cez ktorú cestujete ukrýva viacero priateľských Waddle Daddle Dee v nebezpečenstve! Zachráňte ich, aby rozrástli domovskú základňu na vaŠom dobrodružstve v kedysi opustenom Waddle Dee Town.
Waddle Dee, ktoríc hzachránite odomknú obchody a tabuľky. Rovnako je možné hrať obľúbené hry niektorých obyvateľov mestečka.


Recenzie na Kirby and the Forgotten Land [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.