Kirby’s Return to Dream Land: Deluxe Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
52,99 €
Cena bez DPH: 44,16 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 453973
NintendoEN dabing

Kirby’s Return to Dream Land: Deluxe [NSW]

O hre

Prichádza luxusná verzia Kirby’s Adventure Wii!

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe je nová verzia Kirby's Adventure Wii pre Nintendo Switch! Až štyria hráči sa môžu pripojiť ku Kirbymu a priateľom, ktorí cestujú krajinou snov, aby pomohli Magolorovi opraviť jeho havarovanú vesmírnu loď.


Kľúčové vlastnosti

  • Nájdite si svoju obľúbenú schopnosť kopírovania
    Okrem meča, biča a iných známych kopírovacích schopností debutuje aj nová schopnosť kopírovania Mecha! Staňte sa robotom a lietajte po oblohe, útočte z diaľky svojim delom alebo zblízka silnými údermi. Môžete tiež vdýchnuť žiariacich nepriateľov, aby ste využili špeciálne super schopnosti – ultra silné verzie kopírovacích schopností, ktoré dokážu poriadne zatočiť!

  • Dobrodružstvo spolu s priateľmi
    Zdieľajte ovládače Joy-Con a hrajte spolu lokálne na rovnakej konzole až so štyrmi hráčmi. Hrajte za obľúbené postavy fanúšikov, ako sú Kirby, Meta Knight, King Dedede a Bandana Waddle Dee, alebo nechajte každého hrať za Kirbyho, pričom každý používa svoje obľúbené kopírovacie schopnosti!

  • Veľa minihier, ktoré si môžete užiť
    Oddýchnite si od dobrodružstva a zahrajte si rad minihier až so štyrmi hráčmi! Okrem pôvodných minihier, ako sú Ninja Dojo a Samurai Kirby, sa môžete ponoriť aj do úplne nové ako Magolor’s Tome Trackers.

Trailer