Kniha WarCraft: První střet

Cena s DPH
12,99 €
Cena bez DPH: 11,81 €
 
Kód produktu: 359604
Fantom

Kniha WarCraft: První střet [fantasy]

JEDEN SVET ZOMIERA - A NA DRUHÝ ČAKÁ SMRŤ!

Románová adaptácia filmu Warcraft: První střet

Po udalostiach popísaných v románe Durotan sa renomovaná autorka nielen herných a filmových adaptácií Christie Golden vracia na Azeroth, aby dorozprávala veľký príbeh o odvahe, nenávisti a hrdinstve. Prichádza totiž Prvý stret… Všetci čo videli rovnomenný "warcraftovský" veľkofilm môžu mať dojem, že tento príbeh už poznajú. A čiastočne majú pravdu, pretože Prvý stret je oficiálnou románovou adaptáciou vyššie spomínaného snímku.

Román alebo film?

Nebola by to ale Christie Golden, aby citlivo nedoplnila to, čo vo filme chýbalo, alebo bolo len naznačené. Román dáva autorovi predsa len trochu iné možnosti, ako naložiť s kvalitným príbehom a autorka, ktorá je vo svetoch typu Warcraft ako doma, ich využila naplno a s veľkým prehľadom. Je radosť sledovať, ako zdanlivo jednoduchý príbeh o nútenej invázií naberá takmer epické rozmery.

Christie Golden totiž vzala všetky ingrediencie, ktoré fanúšika žánru fantasy oslovia vždy: priateľstvo a nenávisť medzi rôznymi rasami (orci, ľudia, trpaslíci), divné netvory, sebeobetovanie, zlovoľnú mágiu, zradu a hlavne hrdinstvo. Toto všetko pretavila do jedinečného príbehu, ktorý navyše obsahuje všetko čo robí Warcraft Warcraftom.

Pokiaľ sa vám po Azerothu a jeho hrdinoch cnie, nemal by vám fantasy román Prvý stret nemal chýbať v knižniciach…

Anotácia: Azeroth sa ocitá vo vojne keď do nej magickým portálom vtrhne krvilačná orkská Horda, ktorá uteká zo svojho chradnúceho domova Draenoru, chystá sa obsadiť nový svet a zotročiť jeho obyvateľov. Ľudia sa ale nemienia vzdať bez boja. Orkské sekery a vlčí jazdci sa veľmi rýchlo stretnú so stromwindskými mečmi, trpasličími pištoľami a dalaranskou mágiou. Temná sila, ktorá zničila Draenor, však prenikla i do nového sveta a tú nedokážu zastaviť žiadne vojny, ale len spolupráca štyroch hrdinov z oboch strán fronty. Orkský náčelník, opovrhovaná miešanka, zatrpknutý rytier a zneuctený mág musia spojiť sily a postaviť sa samotnému Gul'danovi, zlovestnému vodcovi Hordy. Ak ho nedokážu poraziť, Azeroth a všetci jeho obyvatelia, starí i noví, čaká pomalá smrť…  • Žáner: fantasy
  • Autor: Golden Christie
  • Preklad: Jakub Mařík, Zuzana Komprdová a Tomáš Kratochvíl
  • Počet strán: 304
  • Prevedenie: brož.
  • Formát: 110 × 170


  • Recenzie na Kniha WarCraft: První střet

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.