LAMAX Fast Charge rýchlonabíjacia powerbanka 20 000 mAh

59,99 €
35,99 €
Cena bez DPH: 29,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 402292
Lamax

LAMAX Fast Charge rýchlonabíjacia powerbanka 20 000 mAh [LM20000FC]

Kompaktný záložný zdroj na cestách

Powerbanka LAMAX ti kryje chrbát, kdekoľvek tvojej elektronike dochádza energia. Naraz dokáže nabíjať až 3 zariadenia - napríklad telefón, tablet a ďalšie. Náš reproduktor LAMAX MusiCan1 vráti k životu hneď 16×. Rozumie si aj najnovšími kúskami, ktoré už prešli na USB-C port. Vďaka technológii FastCharge nabije tvoj iPhone na 50% behom polhodiny - jednoducho nutnosť na ďalší trip.
PowerBank Lamax Quick Charge

Prečo kúpiť Lamax Quick Charge

  • Nestresuj sa nízkou batériou - Skoro vybité a zásuvka nikde? Nielen pri výstupoch v horách je fajn mať u seba záložný zdroj. LAMAX FastCharge s kapacitou 20 000mAh dokáže tvoje hračky zachrániť pred vypnutím hneď niekoľko krát. Či už ide o telefón, inteligentné hodinky, reproduktor alebo čokoľvek iné. Nízka hmotnosť aj malé rozmery zaručia, že ju môžeš mať neustále pri sebe – na letisku, v autobuse aj uprostred lesa. Odolné kovové telo tak vydrží aj náročné podmienky.
  • Priprevaná za pár desiatok minút - Do USB-C konektoru sa s káblom trafíš aj po náročnej noci. Je totiž obojstranný, takže nemôžeš urobiť chybu – naviac naň prechádza stále viac a viac zariadení. Tím ale jeho výhody nekončia. Určite nechceš celý deň čakať pri zásuvke, až sa tvoja power banka nabije – to ťa tiež u LAMAX 20 000mAh FastCharge nečaká. Či už nabíjaš cez USB-C alebo cez klasické microUSB, tvoj záložný zdroj bude ready za pár hodín.
  • Nabíjaj rýchlo a bezpečne hneď niekoľko zariadení - Technológia Fast Charge zrýchľuje prenos energie z power banky do kompatibilného zariadenia. Externá batérie LAMAX si rozumie so všetkými štandardami rýchleho nabíjania. Okrem QC3.0 sú to aj MCP od Huawei, AFC od Samsungu, Powe Delivery, PE od MTK a ďalšie. Do ostatných zariadení potečie prúd o sile 2,4 A. Na maximálne bezpečie neustále dozerajú riadiace čipy. S nimi máš istotu, že aj keď nabíjaš až 3 zariadenia naraz, nikdy nedôjde k prepätiu či prehriatiu.
PowerBank Lamax Quick Charge

Technická špecifikácia

Vstup (input) : microUSB: 5 V / 2 A, 9 V / 2 A a USB-C: 5 V / 3 A, 9 V / 2 A
Výstup (output) : 2× USB (QC3.0): 3.6 ~ 6.5 V / 3 A, 6.5 ~ 9 V / 2 A, 9 ~ 12 V / 1.5 A a USB-C (PD & QC3.0): 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1.5 A
         Kapacita 20 000 mAh
         Technológia rýchleho nabíjania Fast Charge
         2× USB QC3.0 výstup + USB-C konektor pre vstup/výstup (input/output)
         Nabíjanie viac zariadení naraz vrátane USB-C zariadenia
         LED indikátor stavu nabitia
         Ochrana proti prepätiu, prehriatiu a prebitia
         Odolné kovové telo
         Zaoblené hrany pro pohodlný a istý úchop
         Typ batérie: Li-Polymer
         Rozmery: 135×70×24,5 mm
         Váha: 430 g

Obsah predajného balenia:

Powerbanka LAMAX 20 000 mAh Fast Charge
USB / MicroUSB kábel
Návod k použitie


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách