LAMAX S9 Dual GPS, duálna autokamera

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
274,99 €
159,99 €
Cena bez DPH: 133,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
21 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
31 €
Predĺžená záruka o 1 rok
17 €
Predĺžená záruka o 2 roky
30 €
Kód produktu: 406563
Lamax

LAMAX S9 Dual GPS, duálna autokamera [LMXS9D]

Celodisplejová zrkadlová kamera, hlasové ovládanie, GPS s hlásením radarov, zadná Full HD kamera, WiFi a aplikácia pre smartphone, jasný 9,66" IPS displej, systémy LDWS, kvalitný záznam v noci, jednorazová inštalácia

Prečo kúpiť LAMAX S9 Dual

 • Premení spätné zrkadielko na autokameru - Vymeňte obyčajné spätné zrkadlo za chytrú zrkadlovú kameru do auta LAMAX S9 Dual. Pri nehode získate Full HD dôkaz, a pri každodennom cestovaní Vám uľahčí jazdu. Ako? Napríklad upozornením na blížiaci sa radar alebo rozšírením vášho zorného poľa vďaka druhej zadnej kamere. S veľkým 9,66" dotykovým displejom a vyladeným hlasovým ovládaním vás kamera bude baviť – svojím hlasom môžete zadávať hneď 12 povelov. Pretože vyzerá ako zrkadielko, nikdy vám nezakryje výhľad a nikto z vonku si ju nevšimne.
 • Dodá vám pokoj pri búračke - Nehoda je vždy nepríjemná. S LAMAX S9 Dual sa ale nebudete musieť s nikým hádať o jej príčine. Predná i zadná kamera natáča každý váš meter vo Full HD, takže vinník aj s ŠPZ vyjde najavo raz dva. Predná kamera vďaka širokouhlému 150° objektívu naraz zachytí váš pruh, protismer aj chodník a pritom objekty neskreslí. Zadná zas postráži váš nárazník v uhle 130 °.
 • S hlasovým ovládaním vás poslúchne na slovo - Prepnúť predný pohľad na zadný? Zaobstarať fotku počas jazdy alebo zamknúť video, ktoré si chcete nechať? Vďaka hlasovému ovládaniu môžete kameru jednoducho ovládať a pritom mať ruky na volante. LAMAX S9 Dual teraz zvláda 12 povelov, ktoré sa vám pri riadení budú hodiť. Aktuálne rozumie len v angličtine, ale pokyny sú tak jednoduché, že ich určite zvládnete. Stačí povedať: „LAMAX, photo!"
 • Raz zacvaknete a nestaráte sa - S LAMAX S9 Dual vás nečaká žiadna každodenná inštalácia. Raz autokameru cvaknete na zrkadielko, zapojíte zadnú kameru a je hotovo. Jej nenápadný dizajn sa postará o to, aby z vonku bola čo najmenej vidieť a nelákala nepozvaných hostí. Nahrávanie sa spustí samo pri naštartovaní, takže môžete myslieť na dôležitejšie veci.
 • Ušetrite za pokuty - Autokamera LAMAX S9 Dual v sebe má najlepšiu databázu rýchlostných radarov, akú si môžete pri výletoch po Európe želať – máme dáta v 37 krajinách. V čas vás tak upozorní, kde je dobré zložiť nohu z plynu a ušetrené peniaze využiť zmysluplnejšie. Údaje o rýchlosti, polohe a čase môže kamera formou vodoznaku zobraziť priamo vo videu.
 • Videá prenášajte bezdrôtovo cez appku - Šikovná mobilná aplikácia je ďalším spôsobom, ako kameru ovládať a nastaviť. Natočené videá si navyše môžete ľahko stiahnuť a upraviť. LAMAX S9 Dual v sebe má zabudovanú Wi-Fi, takže káble pokojne nechajte v šuplíku – pre pretiahnutia záberov ich rozhodne potrebovať nebudete.
 • Chráni vás vo dne v noci - Do zadnej kamery sme dali inovatívny optický senzor s technológiou, ktorá zaručuje najlepšie možné video v šere a tme. Vo chvíli, keď sa nepozorný vodič vyrúti z noci a nestihne dobrzdiť, budete mať jeho vozidlo aj s ŠPZ spoľahlivo natočené. Rýchle pohyby pred i za autom obe kamery skvele zachytia vďaka snímkovacej frekvencii 30 FPS.
 • Funkcie ako v najnovšom aute - LAMAX S9 Dual v sebe má pokročilé systémy ADAS ako je LDWS a FCWS. Prvý vás upozorní, ak nečakane vybočíte z pruhu, druhý pomôže dodržať bezpečnú vzdialenosť od vozidiel pred vami. Najnovšie technológie vás tak bezpečne dovedú do cieľa cesty.
 • Pomôže zaparkovať a potom auto postráži - So zadnou kamerou získate oveľa lepší výhľad, než ponúka spätné zrkadielko – veľký displej ho dokáže úplne nahradiť. Zvlášť niektoré modely áut majú zadné sklo malé a vy tak často nemáte dobrý prehľad, koľko priestoru zostáva. Kamera vám nakreslí parkovacie linky, takže sa vojdete aj na miesta, kam ste si bez nej netrúfli. Po zaparkovaní sa navyše aktivuje parkovací režim a kamera spustí nahrávanie, hneď ako zachytí pohyb alebo otras – budete tak vždy vedieť, kto vám urobil škrabance na novom laku.
 • Zadná kamera pre osobák aj dodávku - V balení dostanete vnútornú zadnú kameru, ktorú ľahko pripevníte na zadné sklo pomocou dodanej nálepky. Majitelia dodávok a pickupov, kde je zadné sklo malé alebo zakryté nákladom, si môžu prikúpiť vonkajšiu zadnú kameru aj s 8m prepojovacím káblom a celý systém používať naplno.
 • Zrkadlo alebo 9,66“ displej - LAMAX S9 Dual je vybavená jasným a veľkým displejom s pokročilou IPS technológiou zaisťujúcou výborné pozorovacie uhly. Navyše je komplet dotykový, takže je ovládanie hračkou. Obrazovku môžete tiež jednoducho vypnúť a spoľahnúť sa na odraz zrkadielka.
 • Jednorázová inštalácia - LAMAX S9 Dual raz cvaknete na svoje spätné zrkadielko, zapojíte káble a už sa o nič nestaráte. V krabici nájdete praktické plastové úchytky a samolepku, čo vám inštaláciu ešte viac uľahčí. Kameru vďaka nenápadnému dizajnu môžete pokojne nechávať v aute.
 • Ovládanie hlasom i cez aplikáciu - Kameru môžete ovládať aj bez zloženia rúk z volantu. Stačí na ňu prehovoriť. Aktuálne pozná 12 povelov, ktoré sa hodia každý deň. Rovnako ľahko funguje aj ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Vďaka zabudovanej Wi-Fi je sťahovanie a úprava videa maximálne pohodlná a rýchla. V aplikácii sa dajú tiež meniť nastavenia kamery.
 • Detekcia rychlostných radarov - Naša stále rastúca databáza radarov vás upozorní na miesta, kde je dobré zložiť nohu z plynu. Vieme o tisícoch radarov aj križovatkách s rozpoznaním jazdy na červenú vo viac ako 37 krajinách Európy.
 • Vnútorná alebo vonkajšia zadná kamera - V balení dostanete vnútorné spätnú kameru, ktorú ľahko pripevníte na zadné sklo pomocou 3M nálepky. Pre dodávky, pickupy a všetky vozidlá, kde zadné sklo nie je napríklad cez náklad vidieť, si môžete dokúpiť vonkajšiu kameru a 8 m prepojovacím káblom.
 • Full HD rozlíšenie - Obe kamery natáčajú vďaka špičkovým čipom kvalitné Full HD video pri 30 FPS, v ktorom vyniknú všetky dôležité detaily ako ŠPZ alebo tváre ľudí. Senzory sme vyladili na maximum, takže je obraz ostrý, zvláda prechody svetiel a verne replikuje farby. Predná kamera zaberá uhol 150°, zadná 130 °. Oboje stačí na zachytenie všetkého podstatného a zároveň nedochádza k deformácii obrazu.
 • Nočné videnie - Optický senzor s pokročilou technológiou zaisťuje pri zadnej kamere výbornú kvalitu videa aj na temnejšej ceste za mestom. Predná kamera sa zase spolieha na prvotriednu optimalizáciu optického senzora. Systém vás tak chráni nonstop.
 • Vodoznaky vo videu - U každého záberu sa môžete rozhodnúť, či do videa chcete pridať aj vodoznaky času, rýchlosti alebo GPS polohy. Všetky variantov možno kombinovať, takže vždy zobrazíte len to, čo chcete.
 • Cyklické natáčanie - Kamera natáča video do jednotlivých sekvencií a v prípade potreby najstaršie sama prepíše. Vďaka tomu jej nikdy nedôjde pamäť. Dostatok miesta zaistí podpora až 64GB kariet.
 • Zamykanie záberov - Zábery, ktoré sa vám páčia, alebo by ste ich chceli v budúcnosti použiť, môžete jedným dotykom zamknúť. Alebo využite hlasové ovládanie a rýchlym povelom video uschovajte. Kamera ho potom pri uvoľňovaní miesta nezmaže.
 • Parkovací režim - Kedykoľvek keď kamera rozpozná otras, začne nahrávať. To sa hodí predovšetkým pri zaparkovanom automobile. Funkcia funguje najlepšie keď je kamera odpojená z napájania.
 • G-senzor - Senzor preťaženia neustále kontroluje smer jazdy a v sekunde rozpozná prípadný náraz. Keď sa tak stane, záber uzamkne proti zmazaniu.
 • Inteligentné LDWS a FCWS - Lane Departure Warning System vás varuje pri opúšťaní jazdného pruhu a tak stráži, že nezídete z cesty. Front Collision Warning System zase sleduje bezpečnú vzdialenosť pred vaším vozidlom. Oba systémy vám pomôžu bezpečne dôjsť do cieľa.

Technická špecifikácia

Rozlíšenie videa predná kamera Full HD (1920×1080) @ 30 FPS
Rozlíšenie videa zadná kamera Full HD (1920×1080) @ 30 FPS
Uhol záberu 150° + 130°
Formát videa MOV, kompresia H.264
Rozlíšenie fotografie 2 Mpx
Formát fotografie JPG
Zvuk Vstavaný mikrofón s možnosťou vypnutia
Dotykový displej 9,66" IPS
Pamäť Micro SD až 64 GB
Konektivita WiFi, Mini USB
Funkcie GPS modul s detekciou radarov, hlasové ovládanie, WDR, parkovací režim, G-senzor, nahrávanie do slučky, ochrana súborov, automatické spustenie, šetrič obrazovky, nastaviteľný jas displeja, nastavanie expozície, nastavenie jednotiek rýchlosti, nastaviteľné vodoznaky vo videu (čas a dátum, GPS súradnice)
Jazyky menu Čeština, Angličtina, Nemčina, Slovenčina, Polština, Maďarčina
Batéria 500 mAh
Rozmery 257×71×38 mm

Obsah predajného balenia:

Zrkadlová autokamera LAMAX S9 Dual
Nabíjačka do autozapalovača s extra USB portom
Externý GPS modul
Prepájací kábel k zadnej kamere 6 m
Zadná vnútorná kamera vo FullHD
2× gumová spona k uchyteniu zrkadla
5× 3M úchyt na káble
Utierka z mikrovlákna
Kartička s hlasovými príkazmi
Bezpečnostné inštrukcie
Návod
Magnetická nálepka
MicroSD-USB adapter

Produktové video