LEGO 2K Drive (Awesome Edition) Typ konzoly:

+ Darček: Final Fantasy 9 (Code in a Box) hra zadarmo v cene 29,99 €
DOSTUPNÉ TIEŽ NA LEGO 2K Drive (Awesome Edition) - PS4LEGO 2K Drive (Awesome Edition) - PS5LEGO 2K Drive (Awesome Edition) - Xbox Series X|S
99,99 €
59,99 €
Cena bez DPH: 49,99 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 461879
2KEN dabing

LEGO 2K Drive (Awesome Edition) [NSW]

Darček - Final Fantasy 9 (Code in a Box) hra zadarmo v cene 29,99 €
K objednávke hry od nás dostanete hru zadarmo! Len do vypredania kusov!
Zobraziť celý popis darčeka

Balenie neobsahuje pamäťovú kartu a vyžaduje pripojenie ku sieti internet, kde si stiahnete hru pomocou kódu, ktorý je súčasťou balenia.


O hre

Víta vás Bricklandia, rozľahlý otvorený svet LEGO, kde zažijete ozajstné dobrodružstvo z jazdy!

Vizuálne koncepty a 2K rozvíjajú ikonický LEGO zážitok s obrovským otvoreným svetom, kde si môžete postaviť akékoľvek vozidlo, jazdiť kdekoľvek a stať sa LEGO pretekárskou legendou.


Kľúčové vlastnosti

 • Príbeh v rozsiahlom otvorenom svete
  Hráči budú cestovať naprieč mnohými jedinečnými regiónmi Bricklandie, keď budú súťažiť proti sérii charizmatických rivalov s nádejou, že jedného dňa vyhrajú vytúženú trofej Sky Cup. V LEGO 2K Drive si hráči vyberú, ako chcú hrať, so širokým otvoreným svetom plným pretekov, minihier, výziev, zberateľských predmetov, vecí na ničenie a známych vozidiel z tém LEGO, ako sú City, Creator, Speed Champions a omnoho viac.

 • Vysokooktánové LEGO Racing
  Pretekanie v LEGO 2K Drive je rýchlym, neopakovateľným zážitkom, keď hráči bojujú na širokej škále tratí, pričom využívajú jedinečné schopnosti na zlepšenie, ktoré môžu zmeniť postavenie hráča v pretekaní stlačením tlačidla.

 • Jedinečné prispôsobenie
  LEGO 2K Drive predstavuje rozmanitý systém prispôsobenia, ktorý umožňuje hráčom zostaviť si vlastné vozidlá podľa ich vkusu, pričom v priebehu ich dobrodružstva je k dispozícii viac ako 1 000 jedinečných LEGO dielikov, okrem množstva farebných prevedení, nálepiek a ďalšieho obsahu.

 • Hrajte sólo alebo spolu
  LEGO 2K Drive ponúka robustnú kooperáciu a vzrušujúcu súťaž pre viacerých hráčov, ktorú si môžete užiť s ostatnými. Hrajte s rodinou a priateľmi prostredníctvom miestnej rozdelenej obrazovky pre 2 osoby alebo zápaste online s inými neohrozenými pretekármi s podobnou úrovňou zručností.

Awesome Edition obsahuje:

 • Hra LEGO Drive
 • Year 1 Drive Pass
 • Aquadirt Racer Pack
 • Awesome Bonus Pack

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách