LEGO Batman 3: Beyond Gotham Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA LEGO Batman 3: Beyond Gotham - PC DVDLEGO Batman 3: Beyond Gotham - XBOX ONELEGO Batman 3: Beyond Gotham - PS3LEGO Batman 3: Beyond Gotham - XBOX 360LEGO Batman 3: Beyond Gotham - 3DS
Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 248614
WarnerEN dabing
 
Chceš ušetriť 3 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 11,99 €

LEGO Batman 3: Beyond Gotham [PS4]

Videoherná séria LEGO Batman sa vracia v akciou nabitom dobrodružstve! V hre LEGO Batman 3: Beyond Gotham spája Batman svoje sily so super hrdinami zo sveta DC Comics a vydáva sa do vesmíru zastaviť zlého Brainiaca, ktorý chce zničiť Zem. Brainiac s použitím sily lucernových prsteňov zmenšuje svety a pridáva si ich do svojej zbierky miniatúrnych miest z celého vesmíru. Teraz sa musia najväčší super hrdinovia a všetkými masťami mazaní darebáci spojiť a vydať sa do rôznych lucernových svetov pozbierať lucernové prstene a zastaviť Brainiaca skôr, než bude príliš neskoro.  • Po prvýkrát v histórii môžete bojovať s Batmanom a jeho spojencami vo vesmíre a na rôznych lucernových svetoch vrátane Zamaronu a Odymu.
  • Hrajte a odomknite si viac než 150 unikátnych postáv s úžasnými schopnosťami vrátane členov Justice League a veľkých LEGO postáv ako Cyborg, Solomon Grundy a ďalších.
  • Prekvapivé prevleky, Brainiacova schopnosť ovládania mysle a moc lucernových prsteňov prináša úplne nový prístup k postavám, o ktorých ste si mysleli, že ich poznáte.
  • Vstúpte do virtuálneho sveta a prechádzajte bludiskom, bojujte v arénach a hľadajte kódy.
  • Jednoduchým stlačením tlačidla si vyberte a vylepšujte obleky a schopnosti zvolenej postavy.
  • Navštívte Sieň spravodlivosti, Batcave a Strážnu vežu Justice League aby ste získali prístup k obchodom, miestnostiam s trofejami a možnosti prispôsobovať si hrdinov a vozidlá.