LEGO Star Wars: The Force Awakens Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA LEGO Star Wars: The Force Awakens - PC DVDLEGO Star Wars: The Force Awakens - PS4LEGO Star Wars: The Force Awakens - PS3LEGO Star Wars: The Force Awakens - XBOX 360LEGO Star Wars: The Force Awakens - 3DS
Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
12,99 €
Cena bez DPH: 10,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 344209
Warneranglická verzia

LEGO Star Wars: The Force Awakens [XBOX ONE]

Hra LEGO Star Wars: The Force Awakens Vás vtiahne hlbšie do rovnomenného filmu než ktorákoľvek iná hra a prináša všetky hrdinské postavy vrátane takých ikonických ako Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO a BB-8, ale tiež Kylo Ren, generál Hux a kapitán Phasma, pričom Vám umožní preskúmať také kultové Star Wars lokality, ako sú napríklad planéta Jakku a základňa Starkiller.

Táto akčná adventúra prináša nové herné prvky, vrátane vylepšeného systému Multi-Builds, ktorý Vám umôžňuje vybrať si z viacerých stavebných možností pre postup v hre. Môžete sa tiež, vôbec po prvýkrát, zapojiť do intenzívnej nových blasterových prestreliek a s využitím okolitého prostredia odraziť rád First Order. Môžete tiež zažiť vzrušenie z vysokorýchlostnej leteckej hrateľnosti pri súbojoch vo vesmíre a využívať pri tom veľké množstvo dopravných prostriedkom, vrátane legendárneho Millenium Falcon.  • Prežite v hre LEGO Star Wars: The Force Awakens epickú akciu z rovnomenného filmu vyrozprávanú vtipným LEGO spôsobom.
  • Hra obsahuje exkluzívny hrateľný obsah, ktorý spája príbehy Star Wars Episode VI: The Return of the Jedi a Star Wars: The Force Awakens.
  • LEGO Star Wars: The Force Awakens prináša systém Multi-Builds a blasterové prestrelky do sveta LEGO videohier.
  • So systémom Multi-Builds môžete s využitím dostupných LEGO kociek otvárať nové cesty, následne ich rozobrať a znovu postaviť a otvoriť si iné! A následne ďalšie!
  • Počas blasterových súbojov využívajte svoje okolie ako kryt a postavte sa proti rádu First Order.


  • Recenzie na LEGO Star Wars: The Force Awakens

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.