Little Nightmares (1+2 Compilation) Typ konzoly:

Tento týždeň objednali 2 zákazníci
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Little Nightmares (1+2 Compilation) - PS4Little Nightmares (1+2 Compilation) - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
44,99 €
Cena bez DPH: 37,49 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 436837
Bandainevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia

Little Nightmares (1+2 Compilation) [XBOX ONE]

Pamätáte si na nočné mory z detstva? V hre Little Nightmares sa vydáte na pochmúrne dobrodružstvá a snažíte sa pomôcť našej hrdinke menom Six, odetej v žltom pršiplášti utiecť z obrovského mysteriózneho plavidla, ktoré je plné skorumpovaných duší hľadajúcich ďalšie jedlo. • Spojte sa s Vašim vnútorným dieťaťom a povoľte uzdu predstavivosti, čo Vám umožní vyhnúť sa nebezpečenstvu. V tomto nadmernom svete musíte využiť dôvtip, vynaliezavosť a byť pripravení na všetko, dokonca aj najmenšie pochybnosti môžu viesť k smrteľným následkom.
 • Postavte sa detským hrôzam v tomto temnom nevyspytateľnom príbehu o Six. Uväznená v pochmúrnom svete iba s jej dôvtipom a zapaľovačom, musí objaviť svetlo v temnotách a silu vo svojich slabinách, ak chce prežiť.
 • Preskúmajte svet Six, znepokojivo očarujúci domček pre bábiky, ktorý je zároveň väzením, aj ihriskom. Napoly sen, napoly nočná mora, každý krok týmto svetom sa zdá byť skokom a každý tieň obrovskou temnotou.

  Little Nightmares 2 je napínavá adventúra, v ktorej hráte ako Mono, mladý chlapec uväznený vo svete, ktorý bol prevrátený naruby prenosom z ďalekej veže. So Six, dievčaťom v žltom plášti, ako jeho sprievodkyňou, sa Mono vydá odhaliť temné tajomstvá Signálnej Veže a zachrániť Six od jej hrozného osudu. Ich cesta však nebude jednoduchá, pretože Mono a Six sa postavia množstvu nových hrozieb od strašných obyvateľov tohto sveta.

  Dokážete sa postaviť týmto novým, Little Nightmares?

 • Zoberte Mono a Six na ich nové dobrodružstvo, zatiaľ čo noví obyvatelia číhajú aby strašili vaše kroky a vyrušili váš spánok. Prekabáťte sadistického Teachera, prežite krvilačného Huntera a množstvo ďalších, zimomriavky naháňajúcich postáv až po samotné zlo.
 • Utečte zo sveta, ktorý je prehnitý z vnútra. Vaša cesta vás vezme naprieč strašidelnými lesmi, cez zlovestné školy, na vašej výprave do hroznej Signálnej Veže aby ste odhalili zdroj zla, ktoré sa šíri cez TV obrazovky po celom svete.
 • Six pomaly mizne z tohto sveta a jej jediná nádej je pomôcť Monovi dostať sa do Signálnej Veže. V tomto svete nočných môr ste jej jediné svetielko nádeje. Dokážete nájsť odvahu aby ste sa obránili voči vašim mučiteľom a kooperovali so Six aby ste zistili čo sa vlastne v tej Veži deje?

  night


  Little Nightmares (1+2 Compilation) obsahuje:
  • Plnú hru Little Nightmares
  • Plnú hru Little Nightmares 2

 • Recenzie na Little Nightmares (1+2 Compilation)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.