L.O.L. Surprise! Movie Night [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
27,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 437792
Nighthawkanglická verzia

L.O.L. Surprise! Movie Night [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

L.O.L. Surprise! ™ Movie Night je úplne nové L.O.L. Surprise! ™ dobrodružstvo, inšpirované novými hračkami Movie Magic.
Ašpirujte k tomu, stať sa filmovou hviezdou a ožiarte všetkých najnovšou módou! Vytupujte ako súčasť rôznych aktivít a hier a stretávajte vytrvalých priateľov počas cesty za tým, stať sa najväčšou hviezdou v L.O.L. Ville.
Budete musieť trénovať svoje repliky, prihlásiť sa na vlastný photoshoot a preskúmať rôzne filmové kulisy - to všetko na ceste za hviezdou na L.O.L. Boulevarde! Staňte sa ďalšou Superstar!
  • Vytvorte si svoju vlastnú začínajúcu hviezdu a naštartujte svoju kariéru v L.O.L. Ville! Začnite tým, že stretente ďalšie začínajúce hviezdy a pokračujte tým, že budete hrať v rôznych produkciách vo forme hier a questov na svojej ceste, aby ste dosiahli hviezdny vrchol! Získajte tú trofej!
Vstúpte na miesto, kde sa sny stávajú skutočnosťou!
  • Pozemky L.O.L. Ville štúdia sú plné s lokáciami pre množstvo filmových aktivít. Ich rozsah je od zapamätávania si scenárov pre vašu ďalšiu show, zbieranie popcornu z kina, utekanie pred duchmi v strašidelnom dome, jazdenie v púštnom dobrodružstve, až po zakladanie si vlastného filmového setu.
Užite si Žiarivý Životný Štýl
  • Žite v byte a ozdobte si ho akokoľvek chcete! Rozžiarte si ho s poslednými módnymi kúskami a trendovými doplnkami. Použite "Glitter Tokens" ktoré si zarobíte, aby ste ukázali, aká veľká hviezda sa z vás stala.
Svetlá, kamera, selfie!
  • Nosíte tú najlepšiu módu? Tak prečo si nespraviť selfie v hre, aby ste zozbierali tie najlepšie fotky. Pridajte na ne vodotlač, rámy, filtre a ste pripravení!


Recenzie na L.O.L. Surprise! Movie Night [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.