Lost Judgment Typ konzoly:

tento produkt si práve pozerá 5 zákazníkov
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Lost Judgment - PS4Lost Judgment - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
 
Kód produktu: 426471
SEGAnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

Lost Judgment [PS5]

Spoločnosť SEGA a štúdio Ryu Ga Gotoku oznamujú hru Lost Judgment, pokračovanie kritikmi uznávanej hry Judgment. Hru má na starosti štúdio, ktoré stojí za úspešnou sériou Yakuza, Lost Judgment tak prepája prvky detektívneho pátrania, temného rozprávania a akčného boja. To všetko sa spojí v temný thriller Takayuki Yaga, súkromného očka, ktorý sa snaží obhajovať tých, ktorých zákon nechráni.

Zákon a poriadok

Lost Judgment opäť stavia hráča do kože právnika Takayuki Yaga, ktorý sa stal pouličným detektívom. Spolu so svojím parťákom a bývalým členom Yakuzy, Masaharu Kait, bojujú proti zločinu v uliciach mesta. Pustí sa do vyšetrovania zdanlivo dokonalého zločinu, kde hlavný podozrivý má nepriestrelné alibi. To, čo začína ako príbeh pomsty, odhaľuje spletitú sprisahaneckú sieť zahŕňajúce niekoľko frakcií, ktoré zneužívajú výhody porušenia právneho systému. Ako sa obete hromadia a Yaga postupne odhaľuje pravdu, musí si vybrať medzi obranou zákona alebo vymáhaním spravodlivosti.

Voľná forma boja

Yagamiho ovládanie boja mu umožňuje štýlovo prekonať akújkoľvek situáciu od prepadnutia v skupine až po zastavenie jedného cieľa.Využijte Crane, Tiger a nový Snake štýl boja. Snake dokáže odraziť útok a vrátiť súperove údery s využitím tejto energie proti nepriateľovi.

Vyšetrovanie

Yagamiho arzenál detektívnych trikov rastie s novými pomôckami, nenápadným sledovaním podozrivých a rafinovanými metódami infiltrácie. Pri hľadaní pravdy nenecháte kameň na kameni.

Svetlá veľkomesta

Ponorte sa do rušných ulíc Tokia a Yokohama svojím vlastným tempom a vychutnajte si autentické prostredie, ktoré dokáže poskytnú len RGG Studio. Nezabudnite si užiť zábavu v klube SEGA alebo vyriešte prípady od miestnych.
Recenzie na Lost Judgment

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.