Madden NFL 22 Typ konzoly:

Tento týždeň objednali 2 zákazníci
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Madden NFL 22 - PS4Madden NFL 22 - PS5Madden NFL 22 - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
69,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 432145
Electronicvhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchanglická verzia

Madden NFL 22 [XBOX ONE]

Hrací deň so všetkým, čo k tomu patrí iba v Madden NFL 22.


Medzi nové funkcie v režime Franchise patrí správa realizačného tímu, vylepšený systém scénarov a týždenná stratégia. Zdieľajte postup Vašej postavy a hráčsku triedu medzi módy Face of The Franchise a The Yard, vďaka zjednotenému vývoju. A Vôbec poprvýkrát v histórii Ultimate Teamu upravujte v polčase superhviezdne X-Factors.

Franchise
 • Správa realizačného tímu a talentové stromy
 • Vylepšený systém scénarov
 • Týždenné stratégie

  Zjednotený vývoj
 • Vývoj postavy zdieľaný medzi módmi Face of The Franchise a The Yard.
 • Nové hráčske triedy
 • Hraním získavajte reputáciu, postupujte na ďalšie úrovne

  Ultimate Team
 • Polčasová úprava superhviezdnych X-Factors
 • Jednoduchá správa tímovej súhry

  madden_1


  Franchise

  Vyhrajte Super Bowl a vybudujte dynastiu NFL ako hráč, tréner alebo majiteľ. Vďaka rozsiahlej ponuke nových funkcií v prepracovanom režime Franchise, dostanete na starosť prakticky všetko. (Áno, myslíme tým aj vyhrávanie Super Bowlu.) Najmite a spravujte realizačný tím a rozdelením bodov personálu (Staff Points) vylepšujte špecializované stromy talentov u svojich trénerov. Stanovujte tréningové plány svojho tímu, vymýšľajte taktiku proti súperovým prednostiam a integrujte svoje stratégie do "play-callingu". Takže, keď nadíde deň zápasu, budete pripravení na čokoľvek. A zabudnite na predchádzajúcu sezónu. Vylepšený systém scénarov sa postará o to, že táto sezóna v režimu Franchise (a všetky nasledujúce tiež) bude úplne iná. Všetko je jasné? Dobre. Tak teraz vyhrajte nejakú trofej!

  Face of the franchise

  Vytvorte si postavu a odohrajte nováčikovskú sezónu podľa seba ako WB, WR, RB alebo LB. Túžite po väčších možnostiach prispôsobenia? Žiadny problém. Nový systém tried a postáv hráčov Vám umožnia upraviť si hodnotenia, schopnosti, vlastnosti aj typ tela. Hraním získavajte reputáciu a vylepšujte svoju postavu v jednotlivých triedach až do ich maxima. Staňte sa jedničkou draftu a dajte smer svojej kariére. V nováčikovskej sezóne budete na každom kroku čeliť personalizovaným a nečakaným výzvam. A nie ste v tom sami. Vaši najbližší - ako agent, tréner alebo koordinátori - Vám budú radiť a spoločne Vás doprovodia na ceste za úspechom. Vďaka novému zjednotenému systému postupu je všetok Váš postup (postava, odmeny i vybavenie) zdieľaný medzi režimami Face of The Franchise a The Yard. Môžete tak využiť už skôr získané predmety a pokračovať vo vyhrávaní.

  The Yard

  Rýchla zábava, hrateľnosť so sociálnymi prvkami a hviezdami NFL, lokality po celom svete, nevšedná zápasová prezentácia, postavy a tímy. Toto je výrazne prestavaný režim The Yard pre Madden NFL 22. Zahrajte si prepracovanú kampaň s úchvatnými lokáciami po celom svete a staňte sa najlepším hráčom planéty. Omrknite nové centrum striedajúcich sa živých herných udalostí a získajte odmeny v úplne novom hodnotenom režime. To všetko v štýle s najbombastickejším vybavením v hre. Celý Váš pokrok je plne prepojený s aktualizovanou postavou a zjednoteným systémom postupu.

  Superstar KO

  Poskladajte tím a vybehnite na konkurenciu v najrýchlejšom kooperatívnom vyraďovacom režime série Madden s päťminútovými zápasmi, jedinečným štadiónom i komentárom, dynamickými pravidlami a ikonami futbalovej kultúry. Novinksou v režime Superstar KO v hre Madden NFL 22 sú tímy a súpisky NFL.

  Madden Ultimate Team

  Pripravte sa na novú sezónu čerstvého a vzrušujúceho obsahu a budovania tímu Ultimate Team, počas súťaženia s ostatnými hráčmi. Získavajte karty MUT vo výzvach Ultimate Team Challenge a prijímajte strategické rozhodnutia, aby ste svoj tím vylepšili. Postavte tím so súčasnými hviezdami NFL, legendami zo Siene slávy a ďalšími. Poprvýkrát v histórii Ultimate Team môžete behom polčasu vymeniť schopnosti Superstar X-Factor a čeliť stratégiám svojho súpera flexibilnejšie.

  Exhibition

  Postavte sa jeden proti jednému v on-line a off-line zápasoch (v režime jedného i viac hráčov), alebo si zahrajte sami off-line proti tímu riadenému hrou. Upravte si nastavenia zápasov vrátane dĺžky trvania jednotlivých štvrtín, pravidiel, štadiónov a dresov.
 • Recenzie na Madden NFL 22

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.