Madden NFL 24 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Madden NFL 24 - PS5Madden NFL 24 - Xbox Series X|S
79,99 €
69,99 €
Cena bez DPH: 58,33 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 463186
ElectronicEN dabingJe možné spraviť upgrade hry na PlayStation 5
 
Chceš ušetriť 14 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 55,99 €

Madden NFL 24 [PS4]

Bonus pre predobjednávky

Predobjednajte si hru Madden NFL 24 a získajte:
 • Dual Entitlement (možnosť na upgrade z PlayStation 4 na PlayStation 5 alebo z Xbox One na Xbox Series X|S)
 • Elitný hráčsky predmet Josha Allena
 • Výber dvoch strategických predmetov (jeden útok a jeden obrana)
 • Vybavenie NFL Marble Bills

O hre

Stelesnite slávu v Madden NFL 24!

Doveďte svoj tím v režime Franchise k víťazstvu v Super Bowl, vybudujte špičkový Madden Ultimate Team, ovládnite The Yard, staňte sa hviezdou v režime Face of the Franchise a predveďte svoje X-Factors v SSKO.


Kľúčové vlastnosti

 • Franchise
  Simulujte celú kariéru NFL ako hráč, tréner alebo majiteľ s online prepojenými ligami pre jedného hráča a pre viacerých hráčov a doveďte svoj tím ku sláve. Plánujte a premýšľajte ako hlavný tréner NFL s funkciami skautingu, riadenia personálu a týždenných stratégií, aby ste dostali svoju franšízu na vrchol. Motivácia športovcov, ako je umiestnenie tímu a platové požiadavky, sa zohľadňujú pri rokovaniach o zmluve a zvyšujú drámu voľnej agentúry NFL v rámci franšízy.

 • Madden Ultimate Team
  Rozvíjajte svoj vysnívaný fantasy zoznam súčasných hviezd NFL a legiend Siene slávy rýchlejšie vďaka novým sezónam obsahu počas roka. Vždy máte o čo hrať s výzvami Field Pass, ktoré odomknú odmeny v tíme Madden Ultimate Team a pomôžu vám vybudovať najsilnejší možný tím.

 • SSKO
  Utvorte tím a vyskúšajte rýchly kooperatívny eliminačný režim hry Madden NFL 24 s neustále aktívnymi superhviezdnymi schopnosťami X-Factor. Hrajte krátke zápasy na unikátnych štadiónoch s dynamickými pravidlami a ikonami futbalovej kultúry.

 • Hrajte teraz
  Súťažte v online a offline hrách Head-to-Head (pre jedného a pre viacerých hráčov) alebo offline pre jedného hráča proti CPU. Hrajte podľa seba s nastaveniami vrátane dĺžky štvrtiny, pravidiel, štadiónov a uniforiem. Táto hra obsahuje voliteľné nákupy virtuálnej meny v hre, ktoré možno použiť na získanie virtuálnych predmetov.

 • Face of the Franchise: The League
  Vezmite NFL útokom na kvalifikačnej pozícii podľa vášho výberu (QB, WR, RB, CB, MLB) v tíme vašich snov. Ukážte sa so skvelým výkonom na ihrisku, aby ste získali odmeny a postúpili na vyššiu úroveň. Dosiahnutie cieľov a súhrnov vám umožňuje vylepšiť vaše skúsenosti počas hry a získať spätnú väzbu a odmeny na základe toho, ako dobre hráte. Získajte zvýšenie výkonu vďaka týždenným aktivitám a tréningom medzi zápasmi a usilujte sa o najvyššiu úroveň prestíže na vašej ceste Road to 99. Je čas všetkým ukázať, že vaša kariéra v NFL patrí medzi najlepšie všetkých čias.

 • The Yard
  Staňte sa najlepšími hráčmi sveta v tomto zaujímavom hernom režime 6 na 6 a zahrajte sa na fantastických miestach po celom svete. Vystavte na obdiv svoj štýl s najbombastickejším vybavením v hre. The Yard je plne integrovaný do režimu Face of the Franchise a ponúka ďalšie možnosti vývoja vašej postavy.

Trailer

Súvisiace produkty (1)


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách