OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Mafia CZ (Definitive Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Mafia CZ (Definitive Edition) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 408605
2KCZ dabing
 
Chceš ušetriť 4 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 15,99 €

Mafia CZ (Definitive Edition) [PS4]

Mafia Definitive Edition obsahuje český dabing. Pre aktivovanie CZ dabingu je nutné mať nastavený región konzoly na CZ a stiahnuť D1 patch!Kompletne a do detailu prepracovaná verzia pôvodnej hry z roku 2002, ktorá prinesie zmodernizovaný herný scenár s novým bohatým dialógom, rozvinutejším pozadím a dodatočnými videami, úplne novými hernými sekvenciami a prvkami hrateľnosti a mnoho iného. A čo je najdôležitejšie je, že bude to stále tá Mafia, akú si pamätáte, len o ešte kúsok lepšia a zábavnejšia.

Tommy Angelo býval taxikárom, no osud zamýšľal čosi hrozivejšie. Stal sa mafiánom – uznávaným rodinou, obávaným nepriateľmi a pripraveným riešiť veci po svojom. Nasledujte Tommyho v tomto epickom gangsterskom dobrodružstve pri jeho vzostupe na vrchol najvychýrenejšej zločineckej organizácie – Mafia.

  • Americké podsvetie tridsiatich rokov - nebezpečný svet rýchlych automobilových naháňačiek, bankových lúpeží, pašovania, nájomných vrážd a brutálnych bojov gangov.
  • Viac než 20 akciou nabitých misií plných zvratov a neočakávaných prekvapení s odvážnymi vedľajšími úlohami pre bystrejších gangsterov.
  • Viac než 60 autentických vozidiel ako kamión, kabriolet a športiaky.
  • Obrovský arzenál výzbroje zahŕňa bejzbalové pálky, magnum a samopal.
  • Viac než 12 štvorcových míľ amerického mesta tridsiatich rokov, so simulovanou premávkou, pamätihodnosťami a okolitým prostredím, ktoré sa postupne vyvíja.    Pre aktivovanie CZ dabingu je nutné mať nastavený región konzoly na CZ a stiahnuť D1 patch! Pre stiahnutie D1 patchu potrebujete pripojenie na internet!

  • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
    CZ dabingEN dabing