Mario Golf: Super Rush Nintendo SWITCH

+ Darček: Mario Golf: Super Rush polo tričko v cene 19,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
42,99 €
Cena bez DPH: 35,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 419536
NintendoEN dabing
 
Chceš ušetriť 8 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 34,99 €

Doporučené produkty (1)

Mario Golf: Super Rush [NSW]

Darček - Mario Golf: Super Rush polo tričko v cene 19,99 €
Najrýchlejší zákazníci dostanú k predobjednávke polo tričko!


Zobraziť celý popis darčeka

Odpaľujte loptičky s rodinou a priateľmi v doposiaľ najväčšej Mario golf hre

Oddýchnite si v Mario Golf: Super Rush, najnovšom diele série Mario Golf, na Nintendo Switch. Pripojte sa k svojim obľúbeným postavám Mushroom Kingdom na plavebnej dráhe na kurzoch plných sviežej prírodnej scenérie.

Vydajte sa na odpalisko až s tromi ďalšími hráčmi (lokálne alebo online) a hrajte golf so známymi postavami z Mushroom Kingdom. Hra okrem tradičného golfu ponúkne niekoľko ďalších herných režimov ako Speed Golf či príbehový mód. Intuitívne pohybové i tradičné tlačidlové ovládanie v kombinácii s ďalšími novými funkciami uľahčí hranie Mario Golf: Super Rush novým i skúseným hráčom.

Švihajte v jednu a tú istú chvíľu v režime Speed Golf

Odpaľujte v jeden moment až s tromi ďalšími hráčmi a snažte sa dostať loptičku do jamky ako prvý. Prekonajte a vyrušte ostatných súperov so špeciálnymi údery. Takýto Mario môže loptičky ostatných hráčov odfúknuť!

Stúpajte na golfovom rebríčku v príbehovom móde

Prihláste svoju Mii postavu do golfového tréningu v prestížnom golfovom klube a pracujte na tom, aby sa z nováčika stal profesionál! Súperiť budete s postavami z Mushroom Kingdom a získavať pri tom skúsenostné body. Vylepšujte štatistiky sily, pohybu a rotácie. Vašu postavu môžete preniesť aj do ostatných herných režimov.