Mario Kart 8 Deluxe Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 363115
Nintendoanglická verzia
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 44,99 €

Doporučené produkty (1)

Mario Kart 8 Deluxe [NSW]Užite si kompletnú verziu hry Mario Kart 8 všade, vždy a dokonca s 8 priateľmi v lokálnom režime multiplayeru. Všetky obľúbené trate a postavy z verzie pre Wii U sa vracajú a samozrejme tu nájdete aj obsah z DLC. Taktiež si môžete vybrať z nových postáv, ako Inkling Boy a Girl zo Splatoon, King Boo, Dry Bones a Bowser Jr.!

Prerobený bol aj režim Battle a obsahuje Balloon Battle a Bomb Blast, s úplne novými traťami Urchin Underpass a Battle Stadium, alebo so známymi traťami Luigi's Mansion a Battle Course 1.

Hráči taktiež môžu nosiť súčasne dva predmety, ktoré budú obsahovať aj nové predmety z predošlých hier. Dokonca si môžete vybrať nový prvok Smart Steering, ktorý umožňuje jednoduché udržanie na trati pre nováčikov, alebo najmenších. • Pretekajte na všetkých tratiach a so všetkými postavami z verzie pre Wii U so všetkými DLC.
 • Nové postavy Inkling Boy a Girl zo Splatoon, King Boo, Dry Bones a Bowser Jr.!
 • Tri nové vozidlá, ktoré boli inšpirované hrami ako Splatoon.
 • Noste súčasne dva predmety.
 • Až 8 hráčov si zahrá za pomoci lokálneho multiplayeru.
 • V TV režime si zahrajte v HD rozlíšení 1080p.


 • Mario Kart 8 Deluxe : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.

  Recenzie na Mario Kart 8 Deluxe

  od Robert Zittnan 5 z 5tich hviezdičiek! 17.12.2017
  Séria Mario Kart ma 8 dielov a nie je tak zo srandy. Mario Kart bola neskutocne dobra hra so sirokym vyberom závodnikov v podobe Nintendo postavičiek a upraiteľnym zavodným vozidlom. Táto hra je čistokrvná zábava pre všetkých. Dá sa hrať sám, online ,alebo 4 na jednom TV prípadne 12 online. Grafika je dychberúca, skutočne verzia DX ponúka kopec vylepšení oproti pôvodnej 8, nechýbajú ani všetky DLC. Jedinou chybou Mario Kart ako fantastickej hry bolo, že ju hralo len veľmi malo ludi, vdaka platforme WiiU. No switch mení všetko, hrajú ju milióny , a áno aj pre majiteľov WiiU verzie stojí kúpa tejto verzie za to.
  Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
  počet stránok:   1