Mario & Sonic at the Olympic Games: Tokyo 2020 Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 398624
Nintendoanglická verzia
 
Chceš ušetriť 10 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 39,99 €

Mario & Sonic at the Olympic Games: Tokyo 2020 [NSW]

Pridajte sa k Mariovi a Sonicovi na ich doposiaľ najväčšom dobrodružstve na olympiáde v Tokiu 2020. Snažte sa získať zlatú medaila v akciou nabitých športových hrách, ktoré obsahujú nové športy ako skateboarding, karate, surfovanie a športové lezenie. Okrem týchto športov tu samozrejme nájdete aj veľký výber klasických športov.

Či na trati alebo v bazéne, na vode alebo v ringu, je tu súťaž pre vás v Mario & Sonic at the Olympics Games Tokyo 2020! Zahrajte si nové Olympijské športy alebo si užite staré a obľúbené za použitia rôznych herných štýlov - vrátane reálneho pohybového ovládania kde môžete použiť Joy-Con na imitovanie akcii ako hod oštepom alebo mieriť s lukom!

Zoberte až troch ďalších atlétov a zasúťažte si na gauči o zlatú medailu v hre lokálnej kooperácie, alebo súťažte proti ďalším trom hráčom v lokálnej wireless hre (lokálny wireless multiplayer vyžaduje jednu konzolu a jednu kópiu softvéru na 1 hráča). Zapnite online hru a získajte Olympijsky rekord proti až 7 súťažiacim v rôznych disciplínach.

Noste vlajku ako postava zo Super Mario a Sonic svetov ako napríklad sú Yoshi, Amy Rose, Luigi, Dr. Eggman a mnoho ďalších! S postavami excelujúcimi v konkrétnych disciplínach, vyberte toho najlepšieho a mierte až na vrchol.Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby Nintendo Switch Online!
Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet!Recenzie na Mario & Sonic at the Olympic Games: Tokyo 2020

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.