Mario vs. Donkey Kong Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
44,99 €
Cena bez DPH: 37,49 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 469798
NintendoEN titulky

Mario vs. Donkey Kong [NSW]

O hre

Donkey Kong ukradol Mini-Mariov! Vyriešte plošinové hádanky, aby ste ich dostali späť!

Behajte, skáčte a otočte sa späť k záchrane ukradnutých hračiek Mini-Mario v tejto záhadnej hre s Mariom. V ceste vám stoja prekážky, ako sú hroty, pohyblivé plošiny a padajúce tehly – dajte do práce svoj mozog a vymyslite najlepší spôsob, ako sa dostať k Mini-Mariov.


Kľúčové vlastnosti

 • Hračky sú späť!
  Odveká rivalita, ktorá sa rozprúdila na Game Boy Advance, sa znovu rozprúdi v hre Mario vs. Donkey Kong na Nintendo Switch. S úplne novou grafikou vyriešte všetky druhy hádaniek a otestujte svoje schopnosti plošinoviek pri pokuse o získanie ukradnutých Mini-Mariov.

 • Získajte Mini-Mariov späť od Donkey Konga!
  Donkey Kong chcel novú cool hračku Mini-Mario, ale všetky sú vypredané. Takže sa vlámal do továrne, kde sa vyrábajú, a ukradol všetkých! Je na Mariovi, aby prenasledoval Donkey Konga a získal hračky späť.

 • Otestujte si svoju inteligenciu pomocou záhadných plošinoviek
  Na Maria čakajú etapy plné hádaniek. Prejdite každou fázou pomocou kľúča na otvorenie zamknutých dverí, ktorý obsahuje Mini-Maria. Pozorne preskúmajte svoje okolie, použite svoj dôvtip na nájdenie najlepšej trasy a popustite uzdu svojim schopnostiam skrotiť plošinovky, aby ste prekonali prekážky a získali späť každú ukradnutú hračku.

 • Vo dvojici to ide ľahšie
  Dajte ovládač inému hráčovi, aby vám pomohol v lokálnej co-op. Pomoc priateľa alebo člena rodiny môže vrhnúť trochu svetla na nové cesty cez zložité úrovne! Mario vs. Donkey Kong vychádza 16. februára na Nintendo Switch.Obsah balenia:

 • Hra Mario vs. Donkey Kong
 • Manuál

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách