Marvel’s Spider-Man CZ (Game of the Year Edition) PS4

+ Darček:Marvel’s Spider-Man sleeve v cene 4,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
42,99 €
Cena bez DPH: 35,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 401129
PlayStationCZ titulky

Marvel’s Spider-Man CZ (Game of the Year Edition) [PS4]

Darček - Marvel’s Spider-Man sleeve v cene 4,99 €
K objednávke dostanete od nás darček v podobe zberateľského sleeve na hru. Jedná sa o exkluzívnu sériu od www.pgs.sk, ktorú nám namaľoval talentovaný výtvarník Eniac.

Vyskladajte si kompletnú zbierku sleevov. Aktuálne dostupné k týmto hrám.
Zobraziť celý popis darčeka

Edícia hry roku obsahuje všetky časti DLC The City That Never Sleeps s dodatočnými misiami a výzvami!Úplne nový zážitok so Spider-Manom!
Svetovo najslávnejší komiksový super hrdina, nám v novej hre Spider-Man predstavuje svoje akrobatické schopnosti, improvizáciu a siete, ktorými sa v komiksoch preslávil. Taktiež sa predstavujú nové prvky, ktoré sme v hrách so Spider-Manom doposiaľ nemali možnosť vidieť. Od prechádzania parkour za využitia okolia, po nový systém súbojov a prelomové kulisy, táto Spider-Man hra, je úplne iná od svojich predchodcov.

Štúdio Marvel sa spojilo s Insomniac Games aby vytvorili nový a autentický príbeh. Nebude to hrdina, s ktorým ste mali možnosť sa v hre stretnúť, alebo ste ho mali možnosť vidieť vo filme. Táto verzia Petra Parkera je viac dospelá a oveľa skúsenejšia s bojom proti zločinu v meste New York. Taktiež sa snaží vyrovnať osobný život a kariéru, zatiaľ čo nesie na ramenách váhu 9 miliónov životov.

Staňte sa Spider-Manom
Ovládajte majstra v boji proti zločinu, ktorý ma za sebou roky súbojov s nepriateľmi a majstrovsky ovláda svoje pavúčie zmysly, dynamické schopnosti, akrobaciu, rôzne zbrane a super kostýmy.

Užite si nový príbeh
Vitajte v novom svete Spider-Mana, v ktorom nájdete známe postavy v netradičných úlohách. Postavte sa náročnému dvojitému životu v úlohe mladého dospeláka s úžasnými silami.

Vrhnite sa do otvoreného sveta
Voľne sa prehupujte mestom New York v epickom akčnom diele, ktoré je plné bohatých príbehov a známych postáv.

DLC su platné do 28.8.2022!

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabingHU titulky

Marvel’s Spider-Man CZ (Game of the Year Edition) - PS4 : hodnotenie 4 z 5 na základe 1 hodnotení.

Recenzie na Marvel’s Spider-Man CZ (Game of the Year Edition)

od Mikulás Sekerec 4 z 5tich hviezdičiek! 26.05.2022
Som spokojný s pgs len pri poslednej objednávke na predajňu som nedostal sleev ktorý má byť ako darček ináč som bol vždy spokojný rýchle doručenie ochotný personál super zľavy len tie darčeky už tomu veriť nebudem ✌️
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
počet stránok:   1