Mass Effect (Legendary Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Mass Effect (Legendary Edition) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 418472
Electronicanglická verzia
 
Chceš ušetriť 7 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 30,99 €

Mass Effect (Legendary Edition) [PS4]

Jedna osoba, to je všetko, čo stojí medzi ľudstvom a najväčšou hrozbou, ktorej kedy čelila. Znovu prežite legendu veliteľa Sheparda vo vysoko uznávanej trilógii Mass Effect s legendou Mass Effect Legendary Edition. Zahŕňa základný obsah pre jedného hráča a DLC z Mass Effect, Mass Effect 2 a Mass Effect 3, plus promo zbrane, brnenia a balíčky - všetko remasterované a optimalizované pre 4k Ultra HD.

 • Získajte kinematickú ságu: Mass Effect Legendary Edition obsahuje základný obsah pre jedného hráča pre všetky tri hry a viac ako 40 DLC, s viac ako 100 hodinami obsahu spojeného v jednej ságe. Zažite úžasne bohatý a podrobný vesmír v ohromujúcich vizuálnych detailoch.
 • Rozhodnutia, ktoré budú veľa ovplyvňovať: Vaše voľby plynule prechádzajú z jednej hry do druhej. Každé vaše rozhodnutie bude riadiť výsledok každej misie, každého vzťahu, každej bitky - a dokonca aj osud samotnej galaxie.
 • Skúsenosti legendy o Shepardovy: Vytvorte si a prispôsobte svoju vlastnú postavu, od vzhľadu a zručností až po prispôsobený arzenál, a potom veďte vaše elitné prieskumné jednotky po celej galaxii v chaose.
 • Remastrovaný obsah: Prevezmite velenie nad Normandiou, zostavte posádku a pripravte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo vo veľmi uznávanej franšíze. Zahrajte si hru pre jedného hráča vo všetkých troch trilógiách Mass Effect vrátane viac ako 40 DLC, promo zbraní, brnení a balíkov.
 • Remastrované vlastnosti: Zažite vítanú aktualizáciu kvality života vrátane jediného spúšťača pre všetky tri trilógické tituly Mass Effect, vylepšeného výkonu, vylepšenia hrateľnosti, podpory ovládačov pre PC a ďalších.
 • Doplňujúce vlastnosti a vylepšenia: Prežite znovu filmovú ságu v ohromujúcom 4K s vylepšenými vizuálmi, textúrami a modelmi. Vrátane moderných grafických vylepšení, aktualizovaného používateľského rozhrania a ďalších.
 • Vylepšené Mass Effect 1: Zažite všetko, čo sa vám na prvej hre Mass Effect páči, teraz s vylepšeným mierením, ovládaním tímu a kamerami. Na čo sa ešte musíte tešiť? Povedzme, že skúmanie v Mako nikdy nebolo zábavnejšie.
 • Mass Effect (Legendary Edition) - PS4 : hodnotenie 3 z 5 na základe 1 hodnotení.

  Recenzie na Mass Effect (Legendary Edition)

  od miroslav leitman 3 z 5tich hviezdičiek! 16.05.2021
  toto neni recenzia, ma to ceske titulky ako povodna trilogia????
  Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
  počet stránok:   1