Metro Exodus (Complete Edition) CZ [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
26,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 432266
DeepEN dabing

Metro Exodus (Complete Edition) CZ [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Užite si ultimátne postapokalypticke dobrodružstvo a odhaľte jedinečný nepriateľský svet v tejto epickej strieľačke z pohľadu prvej osoby, teraz vylepšenej pre PS5. Metro Exodus Complete Edition obsahuje kampaň metro Exodus pre jedného hráča a obe strhujúce prídavky: The Two Colonels a Sam 's Story, to všetko s úžasným Ray Tracing na 60 FPS. Metro Exodus je príbehová strieľačka z pohľadu prvej osoby od 4A Games, ktorá kombinuje smrtiace súboje a zakrádania s prieskumom a hororovú hrou na prežitie v jednom z najpodmanivejšej herných svetov, ktorý bol kedy vytvorený. Utečte z rozbitých trosiek mŕtvej Moskvy a vydajte sa na epickú kontinentálnu výpravu cez postapokalyptické Rusko v tom doteraz najväčšom dobrodružstve v sérii Metro. Preskúmajte ruskú divočinu v obrovských nelineárnych úrovniach a sledujte napínavý príbeh inšpirovaný románom Dmitrija Gluchovského, ktorý popisuje celý rok od jari cez leto a jeseň až po hlbokú nukleárnu zimu.
 • Vylepšenie pre PlayStation 5 - hra bola optimalizovaná pre špecifické funkcie platformy vrátane 60 FPS pri rozlíšení až 4K, nasvietenie Ray Traced a podpory haptické spätnej väzby DualSense .
 • Kompletné balenie - obsahuje Metro Exodus a všetok obsah z DLC: The Two Colonels a Sam 's Story.
 • Užite si sandboxovú hru na prežitie - utečte z rozbitých trosiek mŕtvej Moskvy a sledujte napínavý príbeh, ktorý prepája klasickú hrateľnosť série Metro s obrovskými nelineárnymi úrovňami.
 • Smrtiaci súboj a zakrádania - zbierajte materiály a vyrábajte v poli, aby ste si prispôsobili arzenál ručne vyrobených zbraní a mohli bojovať proti ľudským aj zmutovaným nepriateľom v strhujúcom taktickom súboji.
 • Preskúmajte nepriateľský svet - vydajte sa na výpravu, ktorá trvá celý rok od jari cez leto a jeseň až po hlbokú nukleárnu zimu. Objavte ruskú divočinu, ktorej vdychuje život dynamické počasie a striedanie dňa a noci.
  metro_comp


 • Recenzie na Metro Exodus (Complete Edition) CZ [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.