VIANOCE na PlayGoSmart
×

Microsoft Xbox One Kinect Sensor

99,99 €
92,99 €
Cena bez DPH: 77,49 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 262624
Microsoft

Microsoft Xbox One Kinect Sensor [GT3-00003]

Úplne nový senzor Kinect pre konzolu Xbox One plne využíva všetky výhody moderných technológií. Je presnejší, je intuitívnejší a reaguje rýchlejšie. Bezprecedentná technológia rozpoznávania hlasu, pohľadu a pohybu Vám umožňuje ponoriť sa do hier a zábavy ako nikdy predtým. Ku konzole sa môžete automaticky prihlásiť, keď vojdete do miestnosti. Hrou môžete prechádzať pomocou nenápadných gest. Je to najlepší senzor na prenos Skype hovorov.

Technlogia reálne videnie výrazne rozširuje zorné pole senzora. Úplne nová infračervená kamera mu umožňuje vidieť aj v tme. Pomocou pokročilej 3D geometrie navyše spozná, či strácate rovnováhu.

Technológia reálne pohyby senzora Kinect zaznamenáva aj nenápadná gestá. Svoje hry a aplikácie môžete preto presne ovládať i napríklad zovretím ruky v päsť. Nezáleží na tom, či stojíte, alebo sedíte.

Technológia reálny hlas sa vďaka úplne novému poľu mikrofónov zameriava na zvuky, ktoré majú pre ovládanie význam. Pokročilá technológia potlačenia okolitého hluku umožňuje senzoru Kinect rozpoznať, koho má počúvať a to aj v zaplnenej miestnosti. Po prvýkrát navyše môžete pomocou hlasu spustiť akúkoľvek funkciu konzoly Xbox One bez ohľadu na to, kde sa v systéme nachádzate. Môžete preto prepínať medzi jednotlivými funkciami podľa ľubovôle. • Kamera s vysokým rozlíšením 1080p HD pre Skype volania.
 • Presnejší, rýchlejšie reaguje a poradí si aj s menším priestorom.
 • Úplne nová infračervená kamera umožňuje vidieť aj v absolútnej tme.
 • Štyri mikrofóny pre zachytenie perfektného zvuku.
 • Pokročilá izolácia okolitého hluku zlepšuje spracovanie reči počas hrania.  Produkt vyžaduje pre pripojenie ku konzole Xbox One, alebo PC adaptér Xbox Kinect Adapter for Xbox One S and Windows 10, ktorý nie je súčasťou balenia! • Microsoft Xbox One Kinect Sensor - PlayGoSmart : hodnotenie 4.3 z 5 na základe 4 hodnotení.
  100%
  zákazníkov odporúča
  Zobraziť recenzie
  5 star
  1 x
  4 star
  3 x
  3 star
  0 x
  2 star
  0 x
  1 star
  0 x
  4,3 / 5
  starstarstarstarstar
  Hodnotili 4 zákazníci
  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách