MotoGP 20 Typ konzoly:

Tento týždeň objednal 1 zákazník
DOSTUPNÉ TIEŽ NA MotoGP 20 - PC DVDMotoGP 20 - XBOX ONEMotoGP 20 - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 406905
Milestonevhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchanglická verzia

MotoGP 20 [PS4]

Po veľkom úspechu predchádzajúceho dielu, ktorý sa dočkal veľmi dobrého prijatia od kritikov aj hráčov vďaka revolučným a vysoko žiadaným funkciám, ide MotoGP ešte ďalej a prináša ďalšie vzrušujúce novinky a funkcie. K tradičnej adrenalínovej hrateľnosti, ktorú si komunita toľko obľúbila, sa taktiež pridáva strategickejší a realistickejší prístup ku pretekom. Rýdzi zážitok s MotoGP, v boxoch aj na trati!

V hre MotoGP 20 teraz hráči dostanú kompletnú kontrolu nad svojou kariérou a budú robiť rozhodnutia, ktoré budú kľúčové pre ich úspech na trati. Manažérska kariéra je konečne späť a prináša veľa nových funkcii, ktoré preveria pretekárske a strategické schopnosti hráčov! Hráči sa môžu pridať ku oficiálnemu tímu zo sezóny 2020 alebo k novému tímu sponzorovanému skutočnými značkami zo sveta team MotoGP a budú sa starať o kompletní sprievodný tím, ktorý ich bude podporovať vo voľbe nového tímu, pri analýze dát o pretekoch alebo v rozvoji motorky. Takisto ako v skutočnom MotoGP budú hráči musieť robiť tie najlepšie rozhodnutia, aby našli víťaznú stratégiu a ovládli majstrovstvá.

Tou najdôležitejšou vecou v preteku je ísť čo najrýchlejšie a keď na to príde, ako získať pár cenných milisekúnd, tak sa počíta každý detail. V MotoGP 20 zohrávajú hráči kľúčovú rolu v rozvoji ich motorky. Budú môcť vylepšovať výkon jej rôznych častí, získavať špeciálne vývojové body a zadávať úlohy svojmu tímu výskumníkov a vývojárov, aby dosiahli tej najvyššej úrovne. Aerodynamika, elektronika, výkon motora, spotreba paliva - to je len pár príkladov z rady technických možností, ktoré budú môcť hráči spravovať, aby si motorku vylepšili na maximum a získali tak výhodu nad súpermi.

Vývojársky tím usilovne pracoval na tom, aby hrateľnosť bola omnoho strategickejšia a realistickejšia, pridal úplne nové realistické funkcie, akými sú spotreba paliva, asymetrické opotrebovanie pneumatík a v neposlednom rade, po prvý krát v histórii tejto hry aj aerodynamické poškodenie, ktoré bude mať vplyv na estetiku a výkon motorky. Herná fyzika, ktorá sa neustále usiluje o extrémny realizmus, bola kompletne prepracovaná, aby bola hrateľnosť technickejšia a odpovedala schopnostiam hráčov.

Mnohé z funkcii, ktoré oslavovali úspech v predchádzajúcej hre, sa teraz vracajú s množstvom vylepšení na základe skvelej spätnej väzby, ktorú Milestone dostal od zapálenej komunity.

Preslávený historický režim
Jeden z najobľúbenejších herných režimov komunity sa vracia v úplne novom formáte, s kompletne náhodne generovanými traťami, kde hráči musia vyhrať, aby si odomkli tých najslávnejších pretekárov a motorky.

Neutrálne AI vo verzii 2.0
Čo mnohí považovali za utópiu, sa stalo realitou. Minulý rok priniesla A.N.N.A (Artificial Neural Network Agent) rýchlejšiu, prirodzenejšiu a spravodlivejšiu AI. Teraz vývojári z Milestone ešte rozšírili jej schopnosti, takže dokáže strategicky spravovať opotrebovanie pneumatík a spotrebu paliva rovnako ako skutoční pretekári.

Nové editory
Spoločne s nálepkami, prilbami, závodnými číslami a nášivkami na chrbtoch budú môcť hráči upravovať aj kombinézy pretekárov vo vlastnom tíme, aby mohli pretekať v jedinečnom štýle.

Najlepší online zážitok
Dedikované servery pre hru viacej hráčov ďalej umožňujú spoľahlivejší a zábavnejší online zážitok. Tento krát boli pridané rôzne vylepšenia, ktoré ďalej rozšíria online hrateľnosť vo všetkých režimoch: verejné preteky, súkromné preteky a režim Race Director.

Po troch úspešných ročníkoch Dorna a Milestone rovnako potvrdzujú tohtoročnú MotoGP eSport Championship, kde sa stretnú hráči z celého sveta o titul majstra sveta. 4 ročník šampionátu bude mať nový systém, o ktorom sa dozviete na oficiálnej stránke eSportu MotoGP.Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby PlayStation Plus!

Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet!


Súvisiace produkty (2)


Recenzie na MotoGP 20

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.