OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

MXGP 3: The Official Motocross Videogame Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA MXGP 3: The Official Motocross Videogame - PC DVDMXGP 3: The Official Motocross Videogame - PS4MXGP 3: The Official Motocross Videogame - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
17,99 €
Cena bez DPH: 14,99 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 366402
MilestoneEN dabing

MXGP 3: The Official Motocross Videogame [XBOX ONE]

Nová edícia MXGP je založená na sezóne 2016, ponúka dynamický radostný zážitok, ktorý zaručujú zmeny v grafike a techniky, ktoré predstavuje Unreal Egnine 4.

Dupnite na plyn a pripravte sa postaviť nepredvídateľnému dynamickému počasiu, ktoré je unikátne vo svojom žánri. Od slnka, po hustý lejak, každá zmena výrazne ovplyvní jazdcovu viditeľnosť a vysoko deformovateľné trate, čo zaručí výzvu aj pre najskúsenejších jazdcov. Trate sú zároveň najväčším problémom, blato, prach a dynamické deformácie budú pánom všetkých situácií, zatiaľ čo zvuky motorov bežiacich na plné obrátky, spojené s novým grafickým enginom budú vytvárať okolité zvuky podobné motorovým pílam.

Ak tieto novinky nebudú pre Vás dostačujúce, nájdete tu režim kariéry a vylepšené prispôsobenia, spoločne s oficiálnymi jazdcami zo série MXGP a MXGP 2016, oficiálnymi traťami v offline, ale aj online režimoch.