NBA 2K22 [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Cena s DPH
14,99 €
Osobitný režim 0% DPH
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 434459
2K

NBA 2K22 [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

NBA 2K22 Vám dáva do rúk celý basketbalový vesmír. Hrajte teraz vskutočných prostrediach NBA, proti autentickým tímom a hráčom. Zostavte si svoj tím snov s hviezdami dneška a legendami včerajška. Zažite svoju vlastnú profesionálnu cestu a svoj osobný nástup do NBA. Zlepšite svoje manažérske schopnosti ako výkonný pracovník. Ktokoľvek a kdekoľkvek môže hrať NBA 2K22.
 • ZAŽITE SKUTOČNÚ HRU - hrajte za svoje obľúbené tímy a hviezdy NBA a WNBA a vyskúšajte autentickosť profesionálneho basketbalu na najvyšších úrovniach. Vďaka najlepšej vizuálnej prezentácii vo svojej triede a umelej inteligencii hráčov, aktuálnym súpiskám, historickým tímom a ešte oveľa viac, hra nikdy nebola bližšie skutočnosti. Cíťte energiu davu, intenzitu súťaže a nekonečnú zábavu jedného z najpútavejších športových produktov dnešnej doby.
 • SPLŇTE SI SVOJE SNY - vžite sa do kože začínajúceho hráča v MyCAREER a vytvorte si svoju vlastnú cestu k NBA. Zoznámte sa s priateľmi ale aj nepriateľmi mimo palubovky, prežote Váš postup na vrchol vedie rôznymi smermi (niektoré vychádzajú z rozhodnutí, ktoré urobíte práve Vy). Presadíte sa na Vysokej škole alebo budete profesionálne rozvíjať svoju hru v NBA G llige. Prípadne sebavedomo nastúpite rovno do NBA? Je to úplne na Vás.
 • BUĎTE SÚČASŤOU OBROVSKEJ KOMUNITY - či už v meste (pre PlayStation 5 a Xbox Series X/S), alebo v susedstve (pre PlayStation 4 a Xbox One, Nintendo Switch a PC), prežite svoj basketbalový život v najväčšej a najživšej komunite hráčov na svete. So svojim hráčom MyPlayer sa môžete zapojiť do práce, hlasovať a ovládnuť palubovky. Môžete trénovať v tréningovom zariadení Gatorade, vyzdvihnúť si najnovšie vybavenie na SWAG’S a súťažiť po celý rok v rôznych podujatiach. Staňte sa hráčom, ktorého by ste chceli mať vo vlastnom basketbalovom tíme.
 • VYBUDUJTE SI VLASTNÝ TÍM SNOV - vytvorte si v MyTeam dokonalý zoznam fantasy súčasných hviezd a minulých legiend NBA. MyTeam, ktorý je neustále obohacujúcim zážitkom spája vzrušenie z objavovania získavania Vašich obľúbených hráčskych kariet a intenzitu získavania najlepších zoznamov, ktoré komunita MyTeam ponúka. Hrajte, zarábajte, a súťažte prostredníctvom výziev, turnajov a mnoho ďalších.
 • PREBERTE KONTROLU NAD VŠETKÝM - prevezmite kontrolu ako generálny manažér alebo dohliadajte na celú ligu od samého začiatku ako komisár - v najkomplexnejšej simulačnej skúsenosti s riadením: MyNBA a MyWNBA (MyGM a MyLEAGUE pre PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, a PC). Robte tímové personálne a iné rozhodnutia, ktoré určia úspešnosť tímu na jeho ceste k dynastii, experimentujte s novými pravidlami, formátmi súťaží a ďalšími rozhodnutiami v celej lige, ktoré budú pozoruhodným spôsobom formovať tento šport.
 • NAJNOVŠIE SKÚSENOSTI - v NBA sa vždy treba vrátiť k niečomu novému: Najnovšie súpisky NBA / WNBa a hodnotenie hráčov, nové výzvy a karty hráčov v MyTEAM, najaktuálnejší výstroj a basketbalové udalosti v meste / susedstve a oveľa viac. Vďaka neustále sa rozširujúcemu obsahu a jednej z najvášnivejších komunít sa basketbal v NBA 2K nikdy nezastaví.
 • VŠETKO JE HRA - zážitok NBA 2K ponúka viac než len basketbalový šport. Je to basketbalová kultúra a všetko okolo toho. Objavte začínajúcich hudobných umelcov v neustále sa rozširujúcom soundtraku k hre 2k Beats. Predveďte sa so svojím hráčom MyPLAYER v najnovšej street-wear móde. Navrhnite si vlastné tenisky, uniformy a značky pre svoje vlastné tímy. V NBA 2K je všetko hra.


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách