NBA 2K23 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA NBA 2K23 - PS5NBA 2K23 - Xbox Series X|SNBA 2K23 - XBOX ONENBA 2K23 - NSW
Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 448396
2KEN dabing
 
Chceš ušetriť 6 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 23,99 €

NBA 2K23 [PS4]Využi príležitosť a daj najavo svoj plný potenciál v hre NBA 2K23. Presaď sa proti najlepším hráčom na svete a predveď svoj talent v MyCAREER. Spoj súčasnej All-Stars s nadčasovými legendami v MyTEAM. Vybuduj si vlastnú dynastiu v MyGM alebo veď NBA novým smerom v MyLEAGUE. Ujmi sa tímov NBA alebo WNBA v PLAY NOW a zaži hru na realistickej úrovni. Ako odpovieš na výzvu?

Kľúčové vlastnosti

 • TOTO JE HRA
  Súťažte ako svoje obľúbené tímy a hviezdy NBA a WNBA a zažite vrchol skutočnej hry. S najlepšou vizuálnou prezentáciou vo svojej triede, vylepšenou AI hráčov, aktuálnymi súpiskami a historickými tímami sa hra nikdy nezdala skutočnejšia a kompletnejšia ako v NBA 2K. Pocíťte energiu davu, intenzitu súťaženia a nekonečnú zábavu jedného z najpôsobivejších športových produktov v súčasnosti.
 • MICHAEL JORDAN SA VRACIA
  Vykročte na tvrdé drevo v doteraz najprestížnejšom zážitku Michaela Jordana s The Jordan Challenge. Prežite a znovu si vytvorte 15 ikonických predstavení z Jordanovej slávnej kariéry. Desať pôvodných výziev sa vracia z NBA 2K11, kompletne prestavaných od základov – spolu s 5 úplne novými momentmi. Vráťte sa späť v čase pri hraní týchto ikonických predstavení, ktoré zahŕňajú dobovú prezentáciu hier, arény a hlásateľov PA, pri počúvaní osobností NBA, ktoré na vlastnej koži zažili legendu, ktorá vznikla.
 • DOSTAŤ SA DO LIGY
  Splňte si svoje sny o NBA, keď sa vydáte k veľkosti na dramatickej ceste v MyCAREER. Nadväzujte vzťahy, budujte si reprezentáciu a prekonajte náročné prekážky, ktoré testujú aj tých najsľubnejších hráčov. Diverzifikujte svoju značku mimo ihriska a urobte zo svojho mena, ktoré si na kurte zapamätáte; Počas toho, ako sa dostanete na vrchol v NBA 2K, vezmite svojich priateľov na jazdu. Tu sa rozhodujete. Ako napíšete svoj príbeh?
 • PRIDAJTE SA K NAJVÄČŠEJ KOMUNITE OBRUHOV
  Urobte si meno v The City, doteraz najväčšom basketbalovom svete (pre PlayStation 5 a Xbox Series X|S), alebo sa vydajte na výpravnú plavbu na palube jedinej výletnej lode (pre PlayStation?4, Xbox One, Nintendo Switch a PC) sú vhodné pre najlepších hráčov v hre. Bez ohľadu na to, akú cestu s vaším prehrávačom MyPLAYER zvládnete, buďte pripravení pracovať, získavať reprezentáciu a behať po kurtoch. Otestujte si svoje limity v školiacom zariadení Gatorade a vydajte sa do obchodov po najčerstvejšie vybavenie od najväčších značiek predtým, ako budete súťažiť na celoročných podujatiach, kde získate odmeny, ktoré vás udržia v uzamknutí.
 • ZOSTAVTE SI SVOJU SVOJU SQUAD
  MyTEAM premení fantáziu na realitu, keď budete zbierať a získavať karty na zostavovanie mimo tohto sveta, počnúc 5-timi rokmi s legendami a All-Stars z akejkoľvek éry. Uvoľnite to najlepšie proti elitným tímom, zatiaľ čo objavíte pohlcujúce výzvy, súťaživé turnaje a vzrušujúce odmeny. Zažite toto všetko a ešte viac s komunitou MyTEAM s novými aktualizáciami sezónu po sezóne.
 • VYDAJTE SA NA VRCHOL
  Vybudujte svoju dynastiu alebo rozhodnite o trajektórii ligy v najpôsobivejšom manažérskom simulačnom zážitku s MyNBA a MyWNBA (MyGM a MyLEAGUE pre PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC). Bezkonkurenčná kontrola spárovaná s hĺbkovými nástrojmi informuje o vašom rozhodovaní a úspechu, pričom pravidlá nastavujete ako vrcholový manažér v tomto plne prispôsobiteľnom režime. Naskočte do sezóny alebo si predstavte dlhodobý rast s viacročnými skúsenosťami dostupnými offline alebo online.

Trailer

Súvisiace produkty (3)


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách