NBA 2K24 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA NBA 2K24 - PS4NBA 2K24 - Xbox Series X|SNBA 2K24 - NSW
Cena s DPH
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 464580
2KEN dabing
 
Chceš ušetriť 7 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 27,99 €

NBA 2K24 [PS5]

O hre

Chopte sa svojho tímu a zažite minulosť, súčasnosť a budúcnosť hoops kultúry v NBA 2K24. Vychutnajte si čistú, autentickú akciu a neobmedzené personalizované možnosti MyPLAYER v MyCAREER.

Zbierajte pôsobivé množstvo legiend a vytvorte si perfektnú zostavu v MyTEAM. Prežite svoje obľúbené obdobia ako generálny riaditeľ alebo komisár v MyNBA. Zažite novú úroveň hrateľnosti a realistické vizuály so svojimi obľúbenými tímami NBA a WNBA v hre PLAY NOW.


Kľúčové vlastnosti

  • HRA SA MENÍ – Predstavujeme PROPlay – prelomovú novú technológiu, ktorá priamo prevádza zábery NBA do hry NBA 2K24. PROPlay prináša animácie a pohyby prostredníctvom akcie NBA na ihrisku pre generačný skok v autentickosti.

  • CROSS PLAY – V NBA 2K24 si hráči môžu vychutnať dokonalý basketbalový zážitok so svojimi priateľmi bez ohľadu na to, či hrajú na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Hráči môžu hrať kooperatívne zápasy, zúčastňovať sa online turnajov alebo bojovať o súdnu nadvládu.

  • MAMBA MOMENTS – Nasmerujte svoju vnútornú mambovskú mentalitu, keď znovu vytvoríte niektoré z Kobeho najdominantnejších a najpodmanivejších vystúpení počas jeho vzostupu ku globálnej superhviezde. Vráťte sa k jeho víťazstvám na začiatku kariéry ako mladý fenomén a prejdite na jeho transcendentnej ceste od elitného strelca až po jedného z najlepších hráčov všetkých čias.

  • MyCAREER HEATS UP – Prevezmite kontrolu nad svojim dedičstvom v MyCAREER a postúpte z generačného talentu do Siene slávy, naháňajte sa za veľkosťou a majstrovstvami. Preskúmajte ohromujúce tropické pozadie a prispôsobte si svoj vlastný, prispôsobený štýl v úplne novom meste na pláži (pre PlayStation 5 a Xbox Series X|S), bohatom na voliteľné vedľajšie úlohy a svižnú streetballovú súťaž.

  • SPRAVUJTE SVOJ MYTEAM – Klasický režim zbierania kariet je späť a plný nekonečných hodín prispôsobiteľnej zábavy. Čerpajte z minulosti a súčasnosti pomocou dnešných hviezd a legiend všetkých čias a vytvorte tím schopný ovládnuť režimy pre jedného hráča a pre viacerých hráčov. MyTEAM obsahuje kolekciu inovatívnych vylepšení, vrátane úplne nového režimu platového stropu, pričom si zachováva svoj typický konkurenčný pocit.

  • BALL OUT IN THE W – Začnite svoju cestu ako vysokoškolská hviezda alebo neobjavený klenot zo zámoria. Vo vašom Pursuit of Greatness budete testovaní s tým najlepším, čo liga ponúka. Ako sa budete merať? Po ceste zbierajte nový historický tovar, topánky s podpisom WNBA a všetky nové výhody odznakov.

  • MyNBA – Novinkou v MyNBA bude éra LeBron, ktorá sa začne v roku 2011. Veďte svoj tím proti LeBronovi alebo dokonca s ním a posuňte svoju franšízu na vyššiu úroveň proti niektorým z velikánov všetkých čias. Do 2K24 prichádza aj Simple Eras, neformálna verzia hlavného režimu s jednoduchšou navigáciou zameraná na hráčov, ktorí chcú urobiť len niekoľko pohybov a pokračovať v akcii.

Trailer

Súvisiace produkty (1)


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách