Need for Speed Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Need for Speed - PC DVDNeed for Speed - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 306646
Electronicanglická verzia
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 14,99 €

Need for Speed [PS4]

Objavte v napínavom reštarte série Need for Speed otvorený nočný svet mestskej automobilovej kultúry s piatimi možnými spôsobmi hrania. Nájdite si vlastnú cestu niekoľkými vzájomne prepletenými príbehmi a budujte si reputáciu v snahe o dosiahnutie postu legendy všetkých legiend.

Need for Speed prináša všetko, čo túto sériu urobilo medzi fanúšikmi tak populárnou. Prepracované možnosti vlastných úprav, autentický otvorený svet s reálnymi prvkami automobilovej kultúry a atraktívny herný príbeh.

Ventura Bay je Vašim mestským ihriskom. Od kľukatiacich sa ciest na svahoch nad mestom až po štvrte prakticky neustále križované policajnými hliadkami, toto mesto skutočne ožíva až s príchodom tmy. Je tiež domovom piatich automobilových legiend, popredných postáv súčasnej scény, ktoré Vás budú inšpirovať, ťahať za lepšími výkonmi a podrobovať Vaše schopnosti testom. Vybudujte si reputáciu a rešpekt s konečným cieľom stať sa oslavovanou legendou. • Postavte si auto, ktoré odráža Vašu postavu pomocou rozsiahlych možností vizuálneho a výkonnostného prispôsobenia. K dispozícii sú legendárne vozidlá populárnych značiek, tuning výkonu a ovládanie prispôsobené Vášmu vlastnému štýlu. Pripravte svoje auto a vyrazte do ulíc.
 • Need for Speed sa vracia s 5 unikátnymi spôsobmi, ako hrať. Režimy Speed, Style, Build, Crew a Outlaw Vám umožňujú vybudovať si reputáciu a nakoniec dokráčať za víťazstvom svojou vlastnou cestou. Avšak až kombinácia všetkých piatich Vám ponúka perfektné momenty v štýle Need for Speed. Prejdite na svojom cestnom špeciále šmykom zátačku a spoločne s priateľmi sa pokúste zmiznúť policajným prenasledovateľom.
 • Päť charakteristických a vzájomne sa prelínajúcich príbehov inšpirovaných skutočnými ikonami automobilovej kultúry. Počas hry Vás každá voľba, každá minúta i každá sekunda posúvajú ku konečnému cieľu stať sa najväčšou legendou.
 • Objavujte od súmraku do úsvitu nočný otvorený svet, ktorému vládne mestská automobilová kultúra, o ktorej ste možno ani nevedeli, že existuje. Tento nový úžasný svet ožíva vďaka kombinácii výkonu nových konzol a herného enginu Frostbite. Výsledkom je obsahovo bohaté prostredie, kde je zhruba dvakrát viac prejazdných ciest než v hre Need for Speed: Rivals.  Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet! • Need for Speed - PS4 : hodnotenie 4.5 z 5 na základe 4 hodnotení.

  Recenzie na Need for Speed

  od Veronika Hajdinova 3 z 5tich hviezdičiek! 07.01.2022
  Dobrý deň chcela som sa opýtať ze keď mi to nainštaluje sa do ps4 a spustím to vždy si to pýta nejaký EA email
   
  od Silvia Matijová 5 z 5tich hviezdičiek! 06.08.2019
  Dobrý deň. Potrebujem na hranie tejto hry Playstation+ ?
   
  od Mário Macejko 5 z 5tich hviezdičiek! 03.06.2017
  Môžu to hrať na PS4 dvaja hráči na jednej konzole?
  Odpoveď od ProGamingShop.sk:
  Dobrý deň, žiaľ na jednej konzole dvaja sa táto hra nedá hrať.
  S pozdravom Veronika
   
  od Ladislav Mikulík 5 z 5tich hviezdičiek! 29.08.2015
  Môžu to hrať na PS4 dvaja hráči na jednej konzole?
  Odpoveď od ProGamingShop.sk:
  Dobry den, je velmi pravdepodobne, ze hra bude podporovat len ONLINE multiplatyer. Zatial vsak definitivne informacie nie su zname, nakolko sa jedna o predobjednavku.
  S pozdravom Peter Dlhoš
  Zobrazujem 1 do 4 (z 4 príspevkov)
  počet stránok:   1