NHL 24 CZ Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA NHL 24 CZ - PS5NHL 24 CZ - Xbox Series X|SNHL 24 CZ - XBOX ONE
39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 465531
ElectronicCZ titulky

NHL 24 CZ [PS4]

O hreEA SPORTS NHL 24 ponúka vďaka novým herným funkciám a prvkom autentickú hokejovú akciu so všetkým. Zakúste intenzitu a únavu pri hre pod veľkým tlakom zásluhou Systému vyčerpania, kedy vytrvalý tlak v útočnom pásme vedie k novým účinkom s výrazným dopadom na hru, ako je napríklad únava brankárov spomaľujúca reakčnú dobu tým viac, čím dlhšie sú v permanencii.

Fyzikálne riadený kontakt zaručí autentickosť tvrdých hitov, keď súpera prehodíte plexisklom alebo nedobrovoľne pošlete na striedačku. Užite si bezkonkurenčné možnosti ovládania hráča vďaka novým systémom Vizuálna prihrávka a Úplná kontrola nad fintami. CHEL je ešte prepojenejšia zásluhou hrania naprieč platformami vo všetkých on-line tímových režimoch. Tešiť sa môžete na Momenty HUT, ktoré vám umožnia pripomenúť si slávne okamihy z hokejovej histórie aj najpohľadnejšie akcie z nedávnej doby. Celkovú autentickosť ešte vylepšia Momenty radosti v podobe viac ako 75 nových gólových osláv a vylepšená zápasová prezentácia doplnená o živšiu atmosféru v hľadisku, vďaka čomu sa budete počas hrania cítiť ako pri sledovaní skutočného zápasu.


PRENESENIE OBSAHU

 • PRENESENIE OBSAHU PRE NOVÚ GENERÁCIU: Hráči, ktorí začnú hrať NHL 24 na systéme PlayStation 4 alebo konzole Xbox One, budú mať možnosť previesť hodnotu svojho tímu v HUT a postup do verzie pre PlayStation 5 alebo Xbox Series X|S podľa toho, ktorú z platforiem novej generácie vlastnia. Prenesenie obsahu znamená, že v rámci NHL 24 môžu užívatelia ochrániť 20 hráčskych predmetov + trénera na svojej aktuálnej súpiske a previesť ich na novú konzolu. Po presune obsahu zo systému PlayStation 4 na PlayStation 5 alebo z konzoly Xbox One na Xbox Series X|S bude obsah z platformy staršej generácie z bezpečnostných dôvodov prevedený na neobchodovateľný. Všetky mince a predmety zostávajúce vo vašej zbierke obdržíte na svoj účet na platforme novej generácie v obdobnej hodnote vo forme obchodovateľných balíčkov.

HERNÝ SYSTÉM

 • SYSTÉM VYČERPANIA: Kompletne prepracovaný herný zážitok z Chel, ktorý odmeňuje dlhšie útočné akcie a čas strávený v útočnom pásme, pridáva novú dynamickú vrstvu autenticity a vzrušenia.
 • SYSTÉM VYTRVALÉHO TLAKU: Útočiaci tím teraz môže získať výraznú výhodu vďaka systému vytrvalého tlaku. Ak sa hráčom/hráčkam podarí udržať tlak v útočnom pásme, aktivujú bonus Vytrvalý tlak, ktorý na obmedzenú dobu zníži súperove vlastnosti a otvorí im väčší priestor na pohyb a prípravu akcií.
 • SYSTÉM UNAVENIA BRANKÁROV: Vďaka novému systému únavy brankárov/brankárok sa súperov brankár/súperova brankárka unaví tým viac, čím dlhšie dokážete udržať svoj tlak. Únava ovplyvňuje schopnosť brankára/brankárky reagovať na strely a túto novú skutočnosť vychádzajúcu z reálneho hokeja pomôže v hre sprostredkovať až 75 nových brankárskych animácií.
 • FYZIKÁLNE RIADENÝ KONTAKT: Prepracovaná fyzika a animácia prinášajú revolúciu vo fyzickom kontakte a realistickom napádaní telom ako nikdy predtým. Nové fyzikálne reakcie založené na animáciách vytvárajú veľké momenty v akomkoľvek okamihu zápasu. Väčšie hity navyše otvárajú viac príležitostí na získanie puku, ale ak sa vám na ne nepodarí nadviazať, ocitnete sa mimo pozície, čo so sebou prináša novú úroveň hrateľnosti v podobe rizika a s ním spätej odmeny. A áno, tí, ktorí si radi užívajú fyzický hokej, môžu rozbiť plexisklo a poslať súpera nedobrovoľne na striedačku.
 • ÚPLNÁ KONTROLA NAD FINTAMI: Vďaka kompletnej úprave nastavenia ovládania je používanie efektných pohybov intuitívnejšie a prístupnejšie. Navyše sme pridali novú možnosť naznačenia, prihrávky alebo kľučky po ľubovoľnej finte, čo hráčom otvára úplne novú úroveň kreativity a stratégie.
 • SYSTÉM VIZUÁLNYCH PRIHRÁVOK: Premapovanie hlavných tlačidiel na vašich spoluhráčov/spoluhráčikov spolu s novou vizuálnou ikonografiou nad príjemcami/príjemkyňami prihrávok zaručuje priamejšie prihrávky a možnosť prihrať kamkoľvek a kedykoľvek na ľade. Funkcia prihrávok jedným dotykom navyše umožňuje rýchlo presúvať puk po ľade a využívať veľké príležitosti kliknutím na tlačidlo prihrávky v okamihu, keď je puk v pohybe. Toto všetko zaručuje kreatívnejšiu a autentickejšiu výmenu puku.
 • HRANIE NAPRIEČ PLATFORMAMI: NHL 24 ponúka vylepšené možnosti hrania naprieč platformami, takže si môžete v HUT a WOC zahrať s hráčmi z rovnakej generácie konzol od Sony a Microsoftu a užiť si tak doteraz najprepojenejšiu verziu Chel.
 • OVLÁDANIE BRANKÁRA: Vďaka vylepšenému ovládaniu brankára/brankárky je hra na gólmana/gólmanku prístupnejšia a intuitívnejšia. Nový systém Naviazané ovládanie umožňuje kĺzať dopredu a dozadu, vykonávať zákroky a potom sa automaticky vrátiť späť do vycentrovanej pozície, čo hráčovi uľahčuje sústredenie na hru.

AUDIOVIZUÁLNE SPRACOVANIE

 • MOMENTY RADOSTI: Prenos zo zápasu pôsobí živšie než kedykoľvek predtým vďaka viac ako 75 novým animáciám gólových osláv, novým uhlom kamery, svetelným efektom a možnosti nastaviť si oslavy tak, aby hráči a hráčky mohli svoje strelecké úspechy osláviť podľa svojich predstáv.
 • VYLEPŠENÁ ATMOSFÉRA V HĽADISKU: Ide o zďaleka najenergickejšie publikum v Chel. Nové reakcie na udalosti ako významné prerušenia hry, bleskové útoky, vrcholiaci vytrvalý tlak alebo dramatické momenty comebackov zlepšujú pocit z toho, že štadión naozaj žije.
 • VYLEPŠENIE VYSIELANIA: Na komentátorskom stanovisku sa novo objaví ostrieľaná komentátorka a dvojnásobná olympijská víťazka v ľadovom hokeji Cheryl Pounder. Jej skúsený hlas a prehľad hokejovej profesionálky na tej najvyššej úrovni vdýchnu dianiu na obrazovke nový život.
 • DYNAMICKÉ MANTINELY: V rámci vylepšenia podpory rozšírenej reality sa budú na mantineloch objavovať informácie o kľúčových momentoch na ľade, ako sú odložené tresty, gólové súhrny, štatistické míľniky a najrôznejšie doplnky zdôrazňujúce nápadité gólové oslavy.
 • ENGINE FROSTBITE: EA SPORTS NHL 24 sa ďalej spolieha na silu enginu Frostbite, ktorý prináša na konzole bezkonkurenčné vylepšenie grafickej stránky hry. Frostbite pomáha oživiť dianie – od dynamického osvetlenia po prepracovanú vernosť postáv.

HERNÉ REŽIMY

 • HOCKEY ULTIMATE TEAM: HUT ponúka v NHL 24 nový zážitok z hrania, či už ide o oslavu malých detailov, alebo pripomienku veľkých okamihov hokejovej histórii.
 • MOMENTY HUT: Či už ide o zápas z hokejových dejín, alebo kľúčové výkony z uplynulého týždňa play-off, v režime Momenty HUT si môžete pripomenúť najrôznejšie dôležité okamihy - a získať zároveň odmeny.
 • ÚLOHY 2.0: NHL 24 predstavuje nový systém sledovania úloh v reálnom čase založený na typoch predmetov, tímoch, hokejistoch/hokejistkách a akciách na ľade, a to všetko ruka v ruke s aktualizáciou postupu v hre.
 • WORLD OF CHEL: Vďaka väčšiemu počtu spôsobov hrania, prepojenia a sebavyjadrenia sa tešte na doposiaľ najdynamickejšiu verziu WOC.
 • ZMIEŠANÉ KLUBY: Možnosť hrania naprieč platformami vo World of Chel znamená, že teraz môžete hrať proti svojim priateľom na konzolách rovnakej generácie. Tento väčší hráčsky fond prináša kratšie doby čakania a rýchlejšie naskočenie do zápasov proti súperom kvalít, ktoré hľadáte.
 • BATTLE PASS: Zapojte sa do akcií nabitých sezón s Battle Passom WOC prinášajúcim bezplatné aj prémiové odmeny. Za čas strávený hraním vo WOC teraz získate odmeny v podobe novej ponuky hráčskych tried a doplnkových predmetov, ktoré zmenia váš spôsob hrania - a tiež to, ako pri tom budete vyzerať.
 • TVORIVÁ ZÓNA: Celkové vylepšenie a zefektívnenie užívateľského prostredia zaručuje bleskovú odozvu pri prepínaní medzi rôznymi aspektmi Tvorivej zóny počas prispôsobovania postavy.
 • VYLEPŠENÁ EASHL: Medzi novinky NHL 24 patrí neformálny režim, vylepšený systém vyhľadávania hier, viac ľudských hráčov i vylepšení, vďaka ktorým bude získavanie ZB v rámci Battle Passu zábavnejšie. Upravené play-off EASHL ponúka autentickú, zjednodušenú 16-zápasovú cestu k titulu, kde jedno zaváhanie znamená koniec. Počas postupu pavúkom budete tiež získavať body úrovní. Po skončení play-off bude vyhlásený globálny šampión, takže o zábavu a napätie nebude núdza.
 • OBCHOD WOC: Hrajte, vyhrávajte, oslavujte. Vďaka úpravám v obchode WOC máte možnosť získať ešte viac predmetov na prispôsobenie svojej postavy, rovnako ako prístup k exkluzívnym prémiovým sadám vlastných postáv, hráčskych bannerov a pod. Navyše v úplne novom tímovom obchode NHL zakúpite exkluzívne predmety od svojich obľúbených klubov.

Reveal Trailer

World of Chel Trailer

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabing

Súvisiace produkty (1)


0%
zákazníkov odporúča
Zobraziť recenzie
5 star
0 x
4 star
0 x
3 star
0 x
2 star
0 x
1 star
1 x
1,0 / 5
starstarstarstarstar
Hodnotil 1 zákazník
Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách