Niceboy ION SmartBulb Ambient E14

Cena s DPH
8,90 €
Cena bez DPH: 7,42 €
 
Kód produktu: 445362
Niceboy

Niceboy ION SmartBulb Ambient E14 [SA-E14]

Inteligentné osvetlenie vašej domácnosti

Inteligentná LED žiarovka s príkonom 5,5 W prinesie do vašej domácnosti hneď niekoľko pozitívnych zmien – ušetrí energiu, navodí tú správnu atmosféru a môžete nastaviť aj časové plány na automatické zapínanie a vypínanie svetiel. Môžete ju ovládať cez mobilnú aplikáciu Niceboy ION alebo pomocou hlasového asistenta Google Assistant. Môžete ladiť atmosféru osvetlenia vďaka celej škále bielej farby a variabilnému jasu.

ziarovky-niceboy

O produkte

 • Cez mobilnú aplikáciu Niceboy ION ovládate svetlá aj celú domácnosť
  Kompletné ovládanie inteligentnej žiarovky Niceboy ION SmartBulb Ambient E14 nájdete v mobilnej aplikácii Niceboy ION. Zo svojho telefónu si pohodlne nastavíte parametre farby svetla, nastavíte časové plány a organizujete svoje zariadenia do skupín. Z aplikácie mimo žiaroviek ovládate všetky produkty inteligentnej domácnosti Niceboy ION.

 • Tisíce odtieňov bielej farby pre tú pravú atmosféru
  Prispôsobte si farbu osvetlenia nálade alebo okamihu. Na výber máte odtiene z kompletnej škály bielej farby. Okrem samotnej farby je k dispozícii nastavenie aj jasu (1 – 100 %). Pre rýchle nastavenie nájdete v aplikácii aj súpravu prednastavených scén.

 • Nastavte si automatické zapínanie svetiel
  Svetlá na automatickú prevádzku sú základom každej modernej inteligentnej domácnosti. Čo tak napríklad každý večer prepnúť svetlá z modrého svetelného spektra na červené spektrum pre lepší spánok? A ráno naopak vstávať za jasnejšieho svetla pre lepší štart dňa? Je to jednoduché, v aplikácii Niceboy ION vytvorte časové plány a určite si, kedy a v akej farbe majú vybrané svetlá svietiť.

 • Jednoduchá inštalácia za pár sekúnd
  Inštaláciu zvládne naozaj každý. Stiahnete si mobilnú aplikáciu Niceboy ION, zaskrutkujete žiarovku a ďalej už pokračujete podľa pokynov na displeji.

 • Desaťkrát úspornejšia ako bežná žiarovka
  Vďaka pokročilej LED technológii ušetríte až o 90 % viac, ako v prípade ekvivalentnej štandardnej žiarovky.

 • Životnosť až 25 000 hodín
  So životnosťou žiarovky dosahujúcou až 25 000 hodín ušetríte na energii v dlhodobom horizonte naozaj výraznú sumu.

 • Ovládajte svetlá odkiaľkoľvek s mobilnou aplikáciou
  Už nie ste zviazaní tlačidlom vypínača. Napríklad si nie ste istí, či ste pri odchode z domova zhasli? Alebo ste na dovolenke a chceli by ste, aby to vyzeralo, že v domácnosti stále niekto je? S mobilnou aplikáciou Niceboy ION môžete ovládať svetlá aj ich úpravy na diaľku.

 • Kompatibilné s Google Assistant
  Ovládanie nielen s mobilnou aplikáciou. Ovládajte svetlá aj hlasom, žiarovky sú kompatibilné s hlasovým asistentom Google Assistant.

 • Ovládajte viac žiaroviek naraz
  Nie je potrebné starať sa o každú žiarovku v domácnosti zvlášť. Prepojte niekoľko svetiel naraz, vytvorte si skupiny a ovládajte ich naraz. Nastavte jednotnú farbu, teplotu, jas aj časové plány.
ziarovky-niceboy2

Technická špecifikácia
Podporované OS Android, iOS
Podpora hlasových asistentov Google Assistant
Pripojenie WiFi
Pätka E14
Príkon 5,5 W (ekvivalent 40 W klasickej žiarovky)
Napájacie napätie 220 – 240 V
Svetelný tok 470 lm
Typ žiarovky LED
Chromatickosť 2 700 – 6 500 K
Životnosť 25 000 hodín

Obsah balenia

 • 1 x Niceboy ION SmartBulb Ambient E14
 • Dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách