Nintendo Joy-Con Pair (The Legend of Zelda: Skyward Sword HD Edition)

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
79,99 €
67,99 €
Cena bez DPH: 56,66 €
 
Kód produktu: 419541
Nintendo

Nintendo Joy-Con Pair (The Legend of Zelda: Skyward Sword HD Edition) [HAC-A-JAUAE]

Táto špeciálna dvojica ovládačov Joy-Con - ladených do štýlu Master Sword a Hylian Shield - vyjde v rovnaký deň ako The Legend of Zelda: Skyward Sword HD a to 16. júla!

Všestranné ovládače Joy-Con ponúkajú veľa možností a obrovské herné zážitky. Ovládač Joy-Con je možné používať samostatne v jednej ruke, samostatne v oboch rukách, alebo ako herný ovládač zapojením do Joy-Con gripu. Využite ich pre samostatné hranie, alebo sa podeľte s priateľmi a zahrajte si v režime multiplayer. Každý z ovládačov Joy-Con má vlastnú sadu tlačidiel a je plnohodnotným ovládačom, zároveň je vybavený akcelerometrom a gyroskopickým senzorom pohybu, čo mu umožňuje nezávislé ovládanie pravej a ľavej strany.

Ľavý ovládač Joy-Con zahŕňa aj tlačidlo Capture, ktoré hráčom umožňuje zachytávať najlepšie herné momenty a podeliť sa o ne s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. Pravý ovládač Joy-Con prichádza s NFC bodom pre interakciu s figúrkami Amiibo. Taktiež obsahuje IR pohybovú kameru, ktorá dokáže zisťovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov. Napríklad dokáže určiť, kde sa nachádza hráčova ruka a aký formuje tvar.

Joy-Con ovládače taktiež predstavujú pokročilú funkciu HD rumble, ktorá v kompatibilných hrách umožňuje hráčom pocítiť realistické vibrovanie. Tento efekt je veľmi detailný a umožňuje hráčom pociťovať aj tak citlivé vibrácie, ako sú vibrácie jednotlivých kociek ľadu v pohári, ktorú dokáže ovládač Joy-Con simulovať. Vďaka tejto funkcii hráči pocítia jedine reálne detaily, ktoré nedosiahnete iba za použitia zraku a sluchu.

Balenie obsahuje:

  • Ľavý ovládač Joy-Con
  • Pravý ovládač Joy-Con
  • Ochrannú šnúrku pre kazdý ovládač v modrom prevedení


  • Recenzie na Nintendo Joy-Con Pair (The Legend of Zelda: Skyward Sword HD Edition)

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.