Nintendo Switch, grey

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
299,99 €
279,99 €
Cena bez DPH: 233,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
34 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
58 €
Predĺžená záruka o 1 rok
24 €
Predĺžená záruka o 2 roky
43 €
Kód produktu: 359675
Nintendo
 
Chceš ušetriť 5,09 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 274,90 €
Chceš ušetriť 70 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 209,99 €

Naše tipy

Nintendo Switch, grey [HAD-S-KAAAA]

Nintendo Switch je hybridná konzola, ktorej súčasťou je konzola Switch, dokovacia stanica pre Switch a ovládače Joy-Con. Konzola Switch má 4GB RAM a internú pamäť 32 GB. Odnímateľná tabletová časť má 6.2", 720p multi dotykový displej.

Hlavnou časťou herného systému je konzola Switch, batériou nabíjaný, tabletu podobný monitor, ktorý zahŕňa LCD displej, 3.5 mm audio jack a odklápateľný stojan na jeho podoprenie. Konzola má na stranách drážky, do ktorých sa dajú nasunúť ovládače Joy-Con. Konzola obsahuje slot na herné karty (cartridge-ovo založené média).

Konzola môže byť umiestnená do dokovacej časti, ktorá sa pripája na napájací zdroj a k televízii, keď potrebuje nabitie, alebo keď budete chcieť hrať na televízii. Tabletová časť bude mať zhruba 167 mm v priemere a rozmery 184 mm x 106,5 mm bez pripnutých Joy-Con ovládačov. Displej má 6.2" a dotykový displej s detekciou desiatich bodov, ktorý je porovnateľný s väčšinou smartfónov a tabletov na trhu, taktiež ponúka rozlíšenie 720p.

Systém prichádza so systémom ovládačov zvaným Joy-Con. Systém obsahuje dva menšie ovládače, ktoré sú označené "L" a "R" a taktiež prichádza s časťou na držanie, do ktorej sa pripoja a ktorá Vám pripomenie klasický herný ovládač. Ovládače obsahujú akčné a zadné tlačidlá, spúšte a joysticky. Malé ovládače môžu byť pripojené na bočné strany konzoly, môžu byť použité separátne v každej ruke, pripojené k časti na držanie, čím vytvoria poriadny herný ovládač, alebo môžu byť použité samostatne pre dvoch hráčov. Konzola podporuje bezdrôtový ovládač Switch Pro Controller, ktorý má viac tradičný dizajn, ktorý sa podobá na klasické Wii U Pro ovládače. Switch podporuje hranie multiplayeru rôznymi spôsobmi, napríklad za využitia dvoch originálnych ovládačov zo Switch systémov, si môžu zahrať až štyria hráči.

Obsah balenia:

 • Konzolu Nintendo Switch
 • Dokovaciu stanicu pre konzolu
 • Ľavý ovládač Joy-Con, šedý
 • Pravý ovládač Joy-Con, šedý
 • Časť na držanie Joy-Con ovládačov
 • Dvojicu Joy-Con popruhov na ruku
 • AC adaptér
 • HDMI kábel


 • Nintendo Switch, grey : hodnotenie 3.7 z 5 na základe 3 hodnotení.

  Recenzie na Nintendo Switch, grey

  od Pavol Petráš 5 z 5tich hviezdičiek! 02.03.2021
  Mením svoj názor, recenzia mi nešla vymazať. Reklamáciu mi uznali za kúpu nového tovaru. Verím, že zabalená konzola už nebude mať rovnaké problémy, ako rozbalená.
   
  od Pavol Petráš 1 z 5tich hviezdičiek! 22.02.2021
  Konzola (rozbalená) prišla, všetko vyzeralo že funguje, až na zle fungujúce páčky na oboch ovladačoch. Vďaka reklamácii som zistil, že som si to spôsobil sám (premáčknuté páčky). Chytil som asi vadný kus. Do budúcna viem, že reklamácie sú zbytočné a ušetrím veľa času.
   
  od Maros Janotka 5 z 5tich hviezdičiek! 20.09.2019
  Vsetko funguje super skoda ze pri preberani som si nevsimol ze krabica uz bola predomnou niekym otvorena. Produkt bol neposkodeny, a funguje ako ma.
  Odpoveď od ProGamingShop.sk:
  Dobrý ďen, pravdepodobne ste dostal balenie vystavene z predajne, v každom prípade tovar pred Vami nikto nevlastnil a máte na neho plnú záruku
  S pozdravom Peter Dlhoš
  Zobrazujem 1 do 3 (z 3 príspevkov)
  počet stránok:   1